منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • PlayStation برای بازی‌های گران‌تر به آزمایش زمانی PS Plus Premium نیاز دارد – گزارش

PlayStation برای بازی‌های گران‌تر به آزمایش زمانی PS Plus Premium نیاز دارد – گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
PlayStation برای بازی‌های گران‌تر به آزمایش زمانی PS Plus Premium نیاز دارد - گزارش

PlayStation برای بازی‌های گران‌تر به آزمایش زمانی PS Plus Premium نیاز دارد - گزارش

به عنوان بخشی از تکامل خود برای PS Plus، سونی ظاهراً شروع به درخواست از توسعه دهندگان برای ارائه بازی های تست شده برای سطح Premium سرویس اشتراک کرده است.

منابعی که با Game Developer مصاحبه می‌کنند می‌گویند که توسعه‌دهندگان باید نسخه‌های آزمایشی محدود زمانی بازی‌های خود را در صورت قیمت بیش از ۳۴ دلار بسازند و این آزمایش‌ها باید حداقل دو ساعت طول بکشد. بازی هایی که کمتر از این قیمت هستند، نیازی به ارائه نسخه آزمایشی بازی نخواهند داشت و قوانین به صورت عطف به ماسبق برای بازی های قدیمی یا عناوین پلی استیشن VR اعمال نمی شود.

در حال پخش: PS Plus در مقابل Xbox Game Pass: قیمت، ویژگی‌ها و تفاوت‌های بازی

این خبر که ظاهراً در پورتال توسعه دهندگان سونی بارگذاری شده است، همچنین اضافه می‌کند که این شرکت با این نیاز جدید انعطاف‌پذیر خواهد بود، زیرا توسعه‌دهندگان تا سه ماه پس از عرضه بازی‌های خود در فروشگاه پلی‌استیشن فرصت دارند تا نسخه آزمایشی آن را در این زمان راه‌اندازی کنند. علاوه بر این، این آزمایش‌ها باید حداقل به مدت 12 ماه در دسترس کاربران PlayStation Plus Premium باشند.

این آهنگ‌های گیم‌پلی جدید نیز قرار نیست جایگزین دمو شوند، زیرا طبق گزارش‌ها، توسعه‌دهندگان همچنان می‌توانند این محتوا و جلسات رایگان را در آخر هفته بازی‌های خود برای همه کاربران پلی‌استیشن منتشر کنند. تعداد کمی از بازی ها در زمان عرضه با قیمت 34 دلار به فروش می رسند و این سیاست جدید سونی احتمالاً بازی های AA و بالاتر را تحت تأثیر قرار می دهد و عناوینی مانند Kena: Bridge of Spirits، Evil Dead: The Game و Sniper Elite 5 نمونه هایی از این نوع گیمینگ هستند. که تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

نزدیک‌ترین مقایسه با این ایده آزمایش بازی‌های ویدیویی، سیستم Steam است که امکان بازیابی کامل بازی‌ها را در صورت بازی در کمتر از دو ساعت یا مالکیت در کمتر از دو هفته فراهم می‌کند. سرویس اشتراک جدید PS Plus از ماه ژوئن شروع می شود و شامل سه سطح جداگانه است: PlayStation Plus، PlayStation Plus Extra و PlayStation Plus Premium.

می‌توانید در راهنمای PS Plus ما و همچنین در تجزیه و تحلیل GameSpot در مورد اینکه چرا اشتراک بازطراحی‌شده هنوز در مقایسه با Xbox Game Pass کافی نیست، درباره هر یک از آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.