منو سایت

Phantom Liberty تنها بسته الحاقی اصلی Cyberpunk 2077 خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Phantom Liberty تنها بسته الحاقی اصلی Cyberpunk 2077 خواهد بود

سرانجام پس از دو سال، Studio CD Projekt اولین بسته الحاقی بزرگ را حذف کرد بازی Cyberpunk 2077 به نام آزادی شبح (آزادی شبح) آشکار شد. این بسته الحاقی دارای محتوای داستانی بسیار بزرگی است که شخصیت های اصلی این بازی مانند جانی سیلور هند با بازی کیانو ریوز را برمی گرداند و شخصیت های جدید دیگری از این عنوان را نیز معرفی می کند.

طبق آخرین اخبار بازی، این تنها بسته الحاقی بزرگ Cyberpunk 2077 است و CD Projekt Red احتمالا تا چندین سال قصد پشتیبانی از این عنوان را ندارد. با این حال، تاریخ انتشار خاصی برای این محتوای اضافی برای بازی Cyberpunk 2077 وجود ندارد، اما قطعا در سال 2023 برای PC، Xbox Series X/S، PlayStation 5 و Google Stadia منتشر خواهد شد.

بسته الحاقی اصلی Cyberpunk 2077

متأسفانه دارندگان پلتفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نمی توانند این بازی اضافی را تجربه کنند و طبق گفته های خود استودیو، سازندگان قصد دارند از نسل هشتم به طور کامل به پشتیبانی خود پایان دهند. این احتمالاً پس از انتشار آپدیت 1.6 Cyberpunk 2077 رخ خواهد داد.

بسته الحاقی Phantom Liberty Cyberpunk 2077

البته ناگفته نماند که آپدیت 1.6 امروز منتشر شد و برای پلتفرم Xbox Series X 40 گیگابایت و برای کنسول پلی استیشن 5 سونی 11 گیگابایت است که دلیل این تفاوت حجم بیشتر به قدرت و تکنولوژی پلی استیشن 5 هنگام فشرده سازی فایل های این بسته الحاقی.

این استودیو قصد دارد با پایان دادن به پشتیبانی از نسل هشتم، قدرت و مهارت‌های خود را بیشتر بر روی سخت‌افزار قدرتمند نسل نهم بگذارد تا بتواند تمرکز بیشتری روی استفاده از سیستم‌های پیشرفته‌تر هوش مصنوعی بالاتر برای طراحی محیطی و موارد دیگر داشته باشد. با توجه به تغییراتی که رخ خواهد داد، باید در آینده شاهد توسعه این عنوان با سخت افزار قدرتمند نسل نهم باشیم.

حساب کاربری رسمی یوتیوب بازی Cyberpunk 2077 به کاربری که از این ابزار محتوای الحاقی راضی بود، پاسخ داد و گفت: “خوشحالیم که می شنویم علاقه شما را برانگیخته ایم.” در مورد آینده، Phantom Liberty خواهد بود. فقط یک نسخه برنامه ریزی شده برای Cyberpunk 2077. Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی پلتفرم های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی در دسترس است.

منبع: Pcgamesn