منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Peloton یک تمرین با الهام از بازی های ویدیویی به نام Lanebreak اضافه می کند

Peloton یک تمرین با الهام از بازی های ویدیویی به نام Lanebreak اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Peloton یک تمرین با الهام از بازی های ویدیویی به نام Lanebreak اضافه می کندPeloton یک تمرین با الهام از بازی های ویدیویی به نام Lanebreak اضافه می کند

شرکت تناسب اندام Peloton که اخیراً به دلیل ریزش مالی در اخبار منتشر شده است، از تلاش جدیدی برای تشویق مردم برای خرید دوچرخه خود خبر داده است: بازی ها.

Peloton Lanebreak یک “راه جدید برای سواری” است و یک تجربه آموزشی “گیمیفی شده” است. Lanebreak که با به‌روزرسانی نرم‌افزار در بخش سفرهای بیشتر در دسترس است، با به چالش کشیدن شما برای تغییر مسیر با دستگیره مقاومت برای کسب امتیاز، تمرین شما را به یک بازی تبدیل می‌کند.

به نظر می رسد سه راه اصلی برای بازی وجود دارد، که با “Beats” شروع می شود، که بازیکنان را به چالش می کشد تا مقاومت را تغییر دهند تا به خط مناسب برای کسب امتیاز وارد شوند. سپس “Streams” وجود دارد که سوارکاران را ترغیب می کند تا ریتم آهنگ را بگیرند و برای کسب امتیاز در ریتم بمانند. و سپس “Breakers” که شامل فشار دادن تا حد ممکن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت Peloton Lanebreak بروید. همچنین می‌توانید ویدیوی زیر را از کانال YouTube Connect The Watts تماشا کنید تا Lanebreak را در عمل ببینید.

Peloton – که 10 سال پیش پس از یک کمپین موفقیت آمیز Kickstarter راه اندازی شد – در بحبوحه یک بیماری همه گیر، از افزایش فروش و عضویت برخوردار است، زیرا مردم به جای یک باشگاه سنتی به ورزش در خانه روی آورده اند. به گزارش وال استریت ژورنال، اما با برداشته شدن محدودیت‌های مسدودسازی، تقریباً تمام عواید مالی Peloton از این همه‌گیری از بین رفته است.

در اوایل سال جاری، جان فولی، مدیر عامل پلتون، در بحبوحه اخباری مبنی بر تعدیل 2800 شغل از سمت خود کنار رفت. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است Peloton به فروش برسد و آمازون در میان سهامداران قرار گیرد، اما هیچ معامله ای اعلام نشده است.