منو سایت

Patch of Destiny 2 کیت های زره ​​شکسته Xur را تعمیر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Patch of Destiny 2 کیت های زره ​​شکسته Xur را تعمیر می کند

Patch of Destiny 2 کیت های زره ​​شکسته Xur را تعمیر می کند

Bungie پچ جدیدی برای Destiny 2 منتشر کرده است که اولویت را به تنظیم موجودی فروشنده اسلحه عجیب و غریب Xur می دهد. زرادخانه هفتگی Agent of the Nine مدتی است که مورد استفاده قرار گرفته است، زیرا پیشنهادات زرهی Xur آمار کلی بسیار پایینی داشتند، بنابراین ارزش خرج کردن قطعات افسانه ای را ندارد مگر اینکه بخواهید مجموعه خود را دوباره پر کنید.

راه حل جدید ضمن ارائه یک خطای جدید در Xur، این مشکل را برطرف می کند. با این حال، این ناچیز است، زیرا Bungie در حال بررسی مشکلی است که در آن آمار تبلیغ شده در صفحه موجودی Xur با کالایی که دریافت خواهید کرد کمی متفاوت است.

در حال پخش: کارشناس سلاح گرم به سلاح های بیشتر در Destiny 2 پاسخ می دهد

اگر از راه اندازی اخیر Trials of Osiris که پاداش اضافی از استخر بی عیب و نقص به شما پرداخت نمی کند ناامید شده اید، این مشکل نیز برطرف شده است. در رایانه، مشکلی که برخی از کاربران ممکن است در ویندوز 7 و 8.1 صفحه سیاه شوند. سیستم عامل ها اکثراً ثابت هستند، اگرچه ممکن است این مشکل بسته به مشخصات شخصی شما تکرار شود.

لیست کاملی از یادداشت‌های اصلاحی آخرین به‌روزرسانی Destiny 2 را می‌توانید در زیر مشاهده کنید. در اخبار بیشتر Destiny 2، می‌توانید چالش‌های فصلی این هفته را دنبال کنید، آینده مشکلات مربوط به ظالم مضاعف را در ویژگی Iron Barter در نظر بگیرید و برای بازگشت Grandmaster Nightfall آماده شوید.

بازی و سرمایه گذاری

Xur

  • مشکلی را که باعث شد Xur زره های عجیب و غریب با پرتاب های کم کارایی و توزیع ویژگی های یکسان ارائه دهد، برطرف شد.
  • این تنظیم مشکلی را ایجاد کرده است که در حال حاضر در حال بررسی آن هستیم که در آن ممکن است آمار آگهی شده در صفحه موجودی Xur با کالای دریافتی شما کمی متفاوت باشد.
  • زمان بسیار پرحادثه ای برای ژور بود، اما او آماده بازگشت به سر کار است. او از صبر شما تشکر می کند.

آزمایشات اوزیریس

  • مشکلی که در آن بازیکنان در حالی که در استخر کامل بودند، پاداش اضافی مورد انتظار را دریافت نکردند، برطرف شد.

پلتفرم ها و سیستم ها

کامپیوتر رومیزی

  • مشکلی که در آن برخی از کاربران ممکن است در ویندوز 7 و 8.1 صفحه سیاه ببینند برطرف شد.
  • توجه: برخی از بازیکنان ممکن است بسته به مشخصات رایانه همچنان این مشکل را تجربه کنند. اگر با این مشکل مواجه شدید، لطفاً هر گونه یافته را به انجمن راهنمای Bungie ما در اینجا گزارش دهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.