منو سایت

Overwatch 2 Beta در تاریخ 26 آوریل برای رایانه های شخصی عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Overwatch 2 Beta در تاریخ 26 آوریل برای رایانه های شخصی عرضه می شود

Overwatch 2 Beta در تاریخ 26 آوریل برای رایانه های شخصی عرضه می شود

بلیزارد جزئیات بیشتری در مورد نسخه بتا Overwatch 2 به اشتراک گذاشته است که اکنون باید در 26 آوریل شروع شود. این اعلامیه به‌عنوان بخشی از پخش زنده برای توسعه‌دهندگان منتشر شد، که در آن تیم درباره دوستان جوان و آلفای خانواده‌ای که ادامه دارند و به آینده نگاه می‌کنند، بحث کردند.

نسخه بتا از گیم پلی جدید 5v5 استفاده می کند که بخش عمده ای از روشی است که Overwatch 2 فرمول نسخه قبلی خود را اصلاح می کند. همچنین شامل یک شخصیت جدید به نام Sojourn به همراه یک حالت بازی جدید به نام Push می شود. در این حالت باید برای کنترل ربات بجنگید و آن را به سمت پایگاه دشمن هل دهید. نسخه بتا همچنین شامل چهار نقشه، طراحی مجدد Orisa، Doomfist، Bastion و Sombra و همچنین سیستم جدید پینگ خواهد بود.

می توانید از طریق وب سایت Overwatch برای نسخه بتای بسته ثبت نام کنید. آزمون بتا در چند مرحله انجام می شود، بنابراین اگر برای اولین آزمون در 26 آوریل انتخاب نشدید، ممکن است همچنان برای آزمون بعدی انتخاب شوید.

بلیزارد اخیراً آزمایش های آلفا و بتا را اعلام کرده و اعلام کرده است که PvP در حال «جدایی» از PvE است. مشخص نیست این تست ها چقدر طول می کشد و بازی کی شروع می شود. اکتیویژن بلیزارد بازی Overwatch 2 و Diablo 4 را بدون تاریخ انتشار جدید به تعویق انداخته است، اما پیش بینی صورت های مالی نشان می دهد که ممکن است تا سال 2023 آنها را نبینیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.