منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Overwatch 2 شامل یک سیستم پینگ جدید است تا هم تیمی های شما محموله بزرگ را جابجا کنند

Overwatch 2 شامل یک سیستم پینگ جدید است تا هم تیمی های شما محموله بزرگ را جابجا کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Overwatch 2 شامل یک سیستم پینگ جدید است تا هم تیمی های شما محموله بزرگ را جابجا کنند

Overwatch 2 شامل یک سیستم پینگ کاملاً جدید است که برای بهبود ارتباط بین هم تیمی‌ها با امکان اشتراک‌گذاری مکان‌های دشمن، برقراری ارتباط با آنچه که در حال حاضر انجام می‌دهند و درخواست کمک، از جمله دستورات دیگر، طراحی شده است.

بلیزارد تصمیم گرفته است تا سیستم پینگ را روشن کند تا مطمئن شود که همه بازیکنان می توانند صدای خود را چه به معنای واقعی کلمه و چه به صورت مجازی بشنوند. کسانی که نمی توانند از چت صوتی استفاده کنند یا نمی خواهند، همچنان می توانند اطلاعات را به هم تیمی های خود منتقل کنند و بدون نگرانی در مورد استفاده از میکروفون یا هدفون، به پیروزی کمک کنند.

در حال پخش: Overwatch 2 | به روز رسانی برای توسعه دهندگان

الهام بخش سیستم پینگ از ارزشی نشات می گیرد که تیم Overwatch آن را گرامی می دارد: هر رای مهم است. این یک ارزش اصلی در بلیزارد است و تیم Overwatch می‌خواست این ارزش را در بازی تجسم بخشد. این بیانیه در حالی بیان می‌شود که تحقیقات و شکایت‌های حقوقی مرتبط با بلیزارد در رابطه با آزار و اذیت و آزار زنان در حال انجام است.

سیستم پینگ Overwatch 2
سیستم پینگ Overwatch 2

پینگ‌ها، مانند چندین تیرانداز نظامی دیگر، متنی هستند و شخصیت شما بسته به اینکه هنگام استفاده از فرمان به کجا اشاره می‌کنید، اطلاعات متفاوتی ارائه می‌دهد. به‌عنوان مثال، به‌جای گفتن «دشمن»، می‌توانند نام شخصیتی را که می‌بینند بگویند و به همه بفهمانند که ریپر در شرف ایجاد هرج و مرج است یا اینکه Widowmaker از راه دور شلیک می‌کند. با این حال، این فقط در مورد آخرین مکان شناخته شده شخصیت صدق می کند، بنابراین اگر آنها خط دید را بشکنند و شما را احاطه کنند، علامت گذاری نمی شوند.

همچنین یک چرخ فرمان با اعلان هایی وجود دارد که به شفا نیاز دارید یا قصد دارید به یک مکان حمله کنید یا از آن دفاع کنید. سپس هم تیمی ها می توانند به این پینگ ها با خطوط متنی پاسخ دهند. این نه تنها به شما اطلاعات بیشتری می دهد، بلکه به این معنی است که لازم نیست قبل از اینکه کسی بتواند واقعاً شما را شفا دهد، 134 بار فریاد بزنید که به شفا نیاز دارید. شاید.

Overwatch 2 هنوز تاریخ انتشار ندارد، اما بخش چندنفره برای کسانی که Overwatch دارند رایگان خواهد بود و شامل یک حالت کمپین پریمیوم می شود. بلیزارد قول داده است که به زودی بیشتر در مورد چند نفره بیاموزد، و سیستم پینگ یک ابزار در حال پیشرفت است که می تواند تغییر کند. نسخه بتا در ماه آوریل منتشر خواهد شد و محتوای PvE پس از محتوای PvP منتشر خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.