منو سایت

Overwatch 2 را می توان در ماه می در طول فصل 5 لیگ Overwatch مشاهده کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Overwatch 2 را می توان در ماه می در طول فصل 5 لیگ Overwatch مشاهده کردOverwatch 2 را می توان در ماه می در طول فصل 5 لیگ Overwatch مشاهده کرد

لیگ Overwatch اعلام کرده است که فصل 5 در تاریخ 5 می آغاز می شود، که قبلاً تایید کرده بود که در نسخه اولیه Overwatch 2 پخش خواهد شد.

پست وبلاگ Overwatch League جزئیاتی از فصل آینده و برخی از تغییراتی که قرار است اجرا شود را ارائه کرد. برخی از تغییرات برنامه ریزی شده برای Overwatch که با Overwatch 2 ارائه می شود، مانند تنظیمات جدید 5v5 تیم و حالت جدید بازی Push، در فصل 5 اعمال خواهند شد. این تغییرات قرار است هر بار که Overwatch 2 عرضه می شود در نسخه اصلی Overwatch اعمال شود.

در حال پخش: بازی Overwatch 2 Push Reveal – Rome (5v5)

در ماه نوامبر، Activision Blizzard یک تاخیر برای بازی Overwatch 2 و Diablo 4 را اعلام کرد و هر دو بازی احتمالا تا سال 2023 شروع نمی شوند. در سپتامبر، Overwatch League به واشنگتن پست تایید کرد که فصل 5 در نسخه اولیه Overwatch 2 پخش خواهد شد. اعلام تاخیرها دو ماه پس از اعلام این خبر منتشر شد که لیگ Overwatch از نسخه 2 Overwatch استفاده خواهد کرد.

سایر تغییراتی که در فصل 5 رخ می دهد شامل تقسیم لیگ به مناطق شرقی و غربی است که شرق هفت تیم و غرب 13 تیم دارند. این تیم ها همچنین در این فصل حداقل 24 بازی انجام خواهند داد که نسبت به 16 بازی سال گذشته افزایش یافته است. مرحله پلی آف با امتیازهای جمع آوری شده در طول فصل مشخص می شود، به طوری که شش نفر اول از غرب و سه نفر اول از شرق به طور خودکار به پلی آف راه پیدا می کنند. جام شمارش معکوس سه تیم دیگر، دو تیم غرب و یک تیم شرق را مشخص خواهد کرد.

همه این اخبار در حالی منتشر می شود که اکتیویژن بلیزارد به رسیدگی به پرونده های حقوقی در حال انجام علیه او به دلیل آزار و اذیت و تبعیض در محل کار ادامه می دهد. مایکروسافت اعلام کرده است که قصد دارد این ناشر را با مبلغی نزدیک به 69 میلیارد دلار در ژانویه خریداری کند، معامله ای که برای مدتی در سال مالی 2023 تکمیل نخواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.