منو سایت

Outer Wilds به سرویس PS Now اضافه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Outer Wilds به سرویس PS Now اضافه شده است

طبق جدیدترین اخبار بازی، سونی امروز بازی هایی را معرفی کرد که به خط سرویس PS Now اضافه شده اند.

پس از مدت ها انتظار، هفته گذشته سونی برنامه های خود را برای آینده خدمات مشترک خود، پلی استیشن پلاس و پلی استیشن جدید اعلام کرد. در نتیجه سرویس ها ادغام شدند و سرویس جدید پلی استیشن پلاس با سطوح و قیمت های مختلف ایجاد شد. با خرید یک اشتراک سطح اضافی، می توانید به مجموعه بزرگی از آثار پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 دسترسی داشته باشید، در همین حال، سطح Premium به مشترکین اجازه می دهد تا بازی های نسل های قبلی را نیز تجربه کنند.

با راه اندازی سرویس جدید PS Plus، سرویس جدید PlayStation متوقف شد و PlayStation Plus Extra و Premium جایگزین آن شد. اما این باعث نمی شود که سونی فعلا سرویس Playstation Now را فراموش نکند. در همین راستا این شرکت آثاری را که امروز به سرویس Playstation Now اضافه شده بود را ارائه کرد.

اولین چیزی که مشترکین PS Now می توانند در این ماه تجربه کنند Outer Wilds است. این اثر توسط Mobius Digital Studio ساخته و توسط Annapurna Interactive منتشر شده است. Outer Wilds بازیکنان را در قالب شخصیتی قرار می دهد که منظومه شمسی را کاوش می کند. اما او در یک چرخه 22 دقیقه ای گرفتار می شود که با تبدیل شدن خورشید به یک ابرنواختر به پایان می رسد. با مطالعه منظومه شمسی، بازیکن شواهدی به دست می آورد که منشا چرخه زمانی را مشخص می کند.

اگر این کار نظر شما را جلب نکرد، سونی بازی های دیگری را در نظر گرفته است. یکی دیگر از بازی های جدید سرویس جدید پلی استیشن World Rally Championship 10 است. همانطور که از نام آن پیداست، در این بازی مسابقه ای می توانید مسابقات رالی جهان را تجربه کنید. اگر از تجربه Gran Turismo 7 لذت نبرده اید و به دنبال تجربه ای متفاوت هستید، WRC 10 برای شما مناسب خواهد بود. دو بازی Journey to the Savage Planet و Werewolf: The Apocalypse – Earthblood از دیگر کارهای جدید سرویس PS Now هستند.

بازی های جدید برای PlayStation PS Now

سرویس PS Now به زودی با پلی استیشن پلاس ادغام خواهد شد

هر چهار بازی ذکر شده در بالا قبلاً بر روی پلی استیشن 4 منتشر شده اند. از آنجایی که سرویس PS Now با پلی استیشن پلاس ادغام می شود و به عنوان یک سرویس جدید پلی استیشن پلاس در دسترس خواهد بود، انتظار می رود که بتوانید این بازی ها را در سطح Premium و Extra. این قطعی نیست و ممکن است بازی ها در ماه ژوئن در دسترس نباشند.

اگرچه مجموعه بزرگی از آثار مختلف وجود دارد، اما سرویس PS Now در جذب مخاطب چندان موفق نبوده است. به همین دلیل است که ترکیب آن با سرویس محبوب تر سونی، PS Plus، یک راه حل منطقی است. در نتیجه، تعداد کاربران به طور قابل توجهی افزایش می یابد. از طرفی کاربران پلتفرم ایکس باکس به سرویس Xbox GamePass دسترسی دارند. این سرویس شامل بسیاری از آثار انحصاری و چند پلتفرمی است. اما مهم ترین ویژگی، امکان تجربه بازی در صفحه اول پلتفرم ایکس باکس در روز اول عرضه است. علاوه بر این، با خرید اشتراک گران قیمت آن، Xbox Game Ultimate، علاوه بر بازی، به EA Play، Xbox Gold، PC Game Pass و سرویس ابری Xbox دسترسی خواهید داشت.

نظر شما در مورد بازی های جدید سرویس PS Now چیست؟ آیا آنها توانستند توجه شما را جلب کنند؟ آیا با ادغام این سرویس با پلی استیشن پلاس، اشتراک جدید PS Plus خریداری می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer