منو سایت

One Piece Odyssey با داستان ها و شخصیت های جدید معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
One Piece Odyssey با داستان ها و شخصیت های جدید معرفی شد

Bandai Namco پس از مدت ها از جدیدترین بازی سری One Piece رونمایی کرد. این بازی جدید JRPG در دنیای وسیع مانگای ساخته شده توسط IIca اتفاق می افتد. بازی One Piece Odyssey او با کشف شخصیت های جدید و دشمنان جدید، سفری هیجان انگیز به جزایر مرموز را تعریف می کند.

به گزارش پارسی گیم، بازی جدید سری One Piece توسط Eiichiro Oda طراحی شده است و داستان بازی با داستان زندگی Captain Straw Hats به نام Monkey D. Luffy آغاز می شود که به جزایر مرموز سفر کرده است. این گروه در ابتدای ماجراجویی خود با دشمنان خطرناکی روبرو می شود که باعث می شود اعضای گروه از یکدیگر فاصله بگیرند و در سراسر جزیره پخش شوند. شخصیت لوفی باید مراحل مختلفی را طی کند تا همه این شخصیت ها را به هم متصل کند.

معرفی One Piece Odyssey

داستان One Piece Odyssey

علاوه بر توانایی کنترل شخصیت لوفی; شخصیت های دیگری مانند زورو، نامی، رابین و فرانکی نیز کنترل خواهند شد و بخشی از داستان با کمک آنها روایت می شود. فضای بازی دقیقاً مشابه انیمه و مانگای اصلی خواهد بود و با رویکردی سرگرم کننده و تازه طراحی شده است.

توسعه دهنده بازی Katsuaki Tsuzuki در یک مصاحبه ویدیویی توجه را به جنبه های One Piece Odyssey جلب کرد. وی در این خصوص گفت:

مدام به خودم می گویم که جذاب ترین چیز در دنیای One Piece حس ماجراجویی آن است. من به یک پروژه JRPG فکر کردم که تجربه One Piece را به روشی جدید نشان می دهد که قبلاً هرگز دیده نشده بود. بسیار جالب خواهد بود. ما از توصیه اودا استفاده کردیم و او شخصیت ها و هیولاها را طراحی کرد تا دنیای OnePace را به خوبی نشان دهد.

به گفته سازنده، One Piece Odyssey مدت زیادی است که در دست توسعه بوده و موتوی ساکورابا، آهنگساز Dark Souls نیز به عنوان آهنگساز در توسعه بازی نقش دارد. اودا در پیامکی به این موضوع اشاره کرد که حدود سه سال است که مشغول طراحی شخصیت برای بازی جدید بوده است.

اودیسه یک تکه

بازی‌های مختلفی از سری One Piece در سال‌های اخیر منتشر شده‌اند که هیچ کمبودی در آن‌ها وجود ندارد. به عنوان مثال، اگر شما عضو سرویس بازی هستید، می توانید One Piece Pirate Warriors 4 را دانلود کنید. نتفلیکس همچنین از یک قطعه لایو اکشن تولید می کند و از تیم سازنده فارغ التحصیل شده است. One Piece Odyssey در سال 2022 برای رایانه های شخصی (استیم)، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس منتشر خواهد شد.

منبع: GameSpot