منو سایت

Odin آخرین باس نبرد God of War Ragnarok خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Odin آخرین باس نبرد God of War Ragnarok خواهد بود

Raf Grasti مدیر هنری بازی God of War Ragnarok توضیحات مختصری در مورد روند طراحی شخصیت های بازی ارائه کرد و نوشت که طراحی اودینرهبر خدایان اسیر در اساطیر نورس و ژرمن که به عنوان “پدر همه” شناخته می شود، دشوارترین شخصیت در طراحی بازی God of War Ragnarok این خبر نیز حضور اودین را در بازی جدید تایید می کند و ممکن است شاهد نبردی بین او و کریتوس باشیم.

به گزارش پارسی گیم، بازی جدید سری God of War پایان ماجراجویی کریتوس در نورس باستان است. این بدان معنی است که کریتوس با دشمنان مختلفی روبرو می شود و همچنین اسطوره ها و خدایان نورس را نابود می کند. ثور و فریا تنها تعدادی از قهرمانانی هستند که توسط کریتوس کشته شدند. در مطلب قبلی در مورد قهرمانان احتمالی بازی صحبت کردیم و حالا وجود اودین رهبر خدایان و پدر همه تایید شده است. او قرار است شخصیت منفی اصلی بازی باشد.

بازی God of War Ragnarok Odin

حضور اودین در God of War Ragnarok

از زمان معرفی بازی God of War Ragnarok تاکنون چیزی در مورد حضور اودین نشنیده ایم. اما طراحی آن برای استودیوی سانتا مونیکا چالش بسیار سختی است. Raf Grassetti، مدیر هنری بازی که مسئول کنترل محیط و تیم طراحی شخصیت است. او به تازگی در اینستاگرام به سوال جالبی پاسخ داده است. یکی از طرفداران از او پرسید که طراحی کدام شخصیت بیشترین زمان و تلاش را صرف کرده است؟ در پاسخ به اودین اشاره کرد.

پاسخ او بسیار کوتاه و واضح است و ترجیح داد وارد جزئیات نشود و درباره این شخصیت صحبتی نکند. کوری بارلوگ، تهیه کننده بازی، اخیرا گفته است که ثور تنها دشمن بزرگ بازی نیست و طرفداران باید منتظر چندین خدای بزرگ باشند. اکنون می دانیم که Odin یکی از آنها و احتمالاً آخرین باس نبرد در بازی است که پایان داستان God of War نیز خواهد بود. شکست دادن اودین به عنوان رهبر خدایان یادآور روند مشابه در God of War 3 است.

با نمایش نسخه Jotnar از بازی God of War Ragnarok، سرنخ های جدیدی در اختیار بازیکنان قرار می گیرد که در مقاله ای کامل به آن پرداختیم. به نظر می رسد که دشمنان بزرگ در حال آماده شدن برای مردن هستند. در اخبار اخیر تایید شده است که God of War Ragnarok بر روی PS5 اجرا می شود و این بازی در حالت 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود. مدتی پیش از تاریخ انتشار God of War Ragnarok مطلع شدیم و بی صبرانه منتظر انتشار آن در 9 نوامبر برای PS4 و PS5 هستیم.

منبع: GamingBolt