منو سایت

Ocarina of Time وارد تالار مشاهیر بازی های ویدیویی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ocarina of Time وارد تالار مشاهیر بازی های ویدیویی شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، موزه Strong تصمیم گرفته است تا The Legend of Zelda: Ocarina of Time را که یکی از بهترین آثار تاریخ بازی های ویدیویی است را در تالار مشاهیر بازی های ویدیویی اضافه کند.

تالار مشاهیر بازی های ویدیویی بخشی از موزه استرانگ است که در روچستر، نیویورک واقع شده است. از زمان عرضه آن در سال 2015، 36 بازی اضافه شده است. حالا سه بازی جدید به آن اضافه شده است که همگی شایسته این مقام هستند. این سه بازی عبارتند از: The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Ms. Pac-Man و Civilization.

Legend of Zelda ocarina F Time که در سال 1998 بر روی کنسول Nintendo 64 عرضه شد، اولین اثر سه بعدی از سری Zelda است. این اثر اساس بازی های اکشن ماجراجویی سه بعدی فعلی است. The Legend of Zelda: Ocarina of Time نیز بالاترین امتیاز را در تاریخ متاکریتیک دارد و بسیاری از طرفداران بازی های ویدیویی آن را بهترین بازی تمام دوران می دانند.

Ms. Play Pac-Man در سال 1982 به عنوان اولین دنباله Pac-Man منتشر شد. مانند بازی پک من، در این افکت باید تمام نقاط را در پیچ و خم های محدود بخورید و در عین حال از ارواح چهار رنگ دوری کنید. My Miss Pack به دلیل بهبود گیم پلی و معرفی شخصیت اصلی زن یکی از بهترین بازی های تیراندازی با کمان آمریکایی است و یکی از موفق ترین آثار بازی آرکید آمریکایی به حساب می آید.

Civilization اولین بازی از سری معروف سید میر است که در آن می توانید امپراتوری خود را بسازید. این اثر در سال 1991 بر روی پلتفرم های مختلف منتشر شد و بازیکنان زیادی را به خود جذب کرد. Civilization با الهام از گیم پلی بازی هایی مانند Risk کمک قابل توجهی به رشد آثار در سبک استراتژیک کرده است.

خانم بازی تالار مشاهیر بازی های ویدیویی Pac-Man

از دست دادن. Pac-Man نیز به تالار مشاهیر بازی های ویدیویی اضافه شده است

با اضافه شدن The Legend of Zelda: Ocarina of Time، خانم. Pac-Man و Civilization در تالار مشاهیر بازی های ویدیویی موزه استرانگ، همراه با بازی هایی مانند Tomb Raider، Grand Theft Auto 3، Doom و Pong. اولین بازی از این سری، The Legend of Zelda و Pac-Man، قبلاً به تالار مشاهیر بازی های ویدیویی اضافه شده است. بنابراین تعداد آثار سری بازی مذکور به دو بازی افزایش یافته است. با مراجعه به سایت Strong Museum می توانید تمامی بازی های موجود در تالار مشاهیر بازی های ویدیویی را مشاهده کنید.

نظر شما در مورد اضافه شدن The Legend of Zelda: Ocarina of Time به لیست آثار تالار مشاهیر بازی های ویدیویی چیست؟ با آثار منتخب موافقید یا منظورتان بازی های دیگر است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Eurogamer