منو سایت

Ocarina از زمان آزاد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ocarina از زمان آزاد شد

بندر غیر رسمی زلدا: اوکارینای زمان نسخه PC بازی Nintendo 64 توسط یکی از طرفداران این بازی با ویژگی های جدید منتشر شده است. پورت PC بهترین بازی دنیا از منظر متاکریتیک ویژگی های مهمی چون گرافیک HD، پشتیبانی از رسانه و صفحه عریض را دریافت کرده و برای همگان آماده دانلود می باشد.

به گزارش پارسی گیم، نزدیک به 25 سال از عرضه بازی Zelda: Ocarina of Time می گذرد که به عنوان یکی از بهترین بازی های تاریخ شناخته می شود. ادامه می دهد. نسخه کامپیوتری بازی که Ship of Harkinian نام دارد با استفاده از تکنیک های مهندسی معکوس ساخته شده و تیمی از طرفداران بازی با افزودن ویژگی های جدید به کامپیوتر موفق به انتشار همین روند و داستان شدند. نسخه PC بازی Acarina Out Time قرار بود در ماه آوریل عرضه شود. اما این نسخه زودتر آماده شده بود.

از ویژگی های جدید بازی می توان به گرافیک HD و پشتیبانی از نمایشگرهای عریض اشاره کرد. پشتیبانی از صفحه کلید و ماوس اضافه شده است و بازی دارای ویژگی های لرزش و ژیروسکوپ است. توسعه دهندگان قول داده اند ویژگی های بیشتری مانند حالت 60 فریم در ثانیه و همچنین قابلیت تبدیل متن به صدا و کنترل دوربین را اضافه کنند. در حال حاضر مدل ها و شخصیت ها با همان کیفیت قدیمی منتشر شده اند و قرار است صدای بازی بهتر شود.

کامپیوتر Zelda: Ocarina of time

Zelda: Ocarina of Time برای کامپیوتر

اگرچه نسخه PC بازی Zelda: Ocarina of Time دوباره طراحی شده است. اما همچنان برای دانلود و اجرای بازی به یک منبع قانونی نیاز دارید. لازم به ذکر است که کد نوشته شده کاملا قانونی و مستقل از نینتندو ساخته شده است و مالکیت معنوی آنها متعلق به نینتندو نیست. از آنجا که بافت های ساخته شده توسط نینتندو هنوز در حال استفاده هستند. رام مورد نیاز است. پورت کامپیوتر معروف به کشتی هارکینیان از طریق سرور Discord آماده دانلود.

همانطور که گفتیم برای انجام بازی به کاست اصلی و قانونی بازی های Nintendo 64 Acarnina of Time نیاز دارید و امکان شروع غیرقانونی بازی وجود ندارد. سازنده معتقد است که نینتندو نمی تواند از آنها شکایت کند و این پورت کاملا قانونی است و هیچ یک از محتوای دارای مجوز استفاده نمی شود. گروه Harbor Masters از طرفداران خواست تا نسخه موجود در Nintendo Switch Online را دانلود کنند و در نتیجه از نینتندو پشتیبانی کنند.

پورت بازی Zelda: Ocarina of Time برای PC حدود دو سال طول کشید و تمام کدها به زبان برنامه نویسی C نوشته شده بودند. امکان بهبود گرافیک آن وجود دارد. پورت کامپیوتر از یک فرآیند برنامه نویسی مدرن استفاده می کند و در نتیجه بهتر از نسخه اصلی کار می کند. این گروه همچنین Majora’s Mask را در آینده نزدیک برای رایانه شخصی منتشر خواهد کرد.

منبع: VGC