منو سایت

NYT اکنون به طور رسمی لیست راه حل های Wordle را تغییر داده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
NYT اکنون به طور رسمی لیست راه حل های Wordle را تغییر داده استNYT اکنون به طور رسمی لیست راه حل های Wordle را تغییر داده است

خرید Wordle توسط نیویورک تایمز در حال حاضر باعث ایجاد جنجال های متعددی شده است، از حذف سریال های پخش کننده گرفته تا حذف کلمات توهین آمیز از لیست کلمات معتبر. امروز تأیید می کنیم که NYT نه تنها فهرست کلمات معتبر – بلکه تصمیمات را نیز تغییر داده است.

Wordle 241، معمای 15 فوریه، بسته به اینکه در حال بازی در سایت NYT به صورت زنده یا در نسخه دانلود شده یا حافظه پنهان سایت اصلی powerlanguage.co.uk هستید، پاسخ متفاوتی دارد. NYT لیست راه حل ها را به طور کامل تغییر نداده است، فقط چند پاسخ انتخاب شده را حذف کرده است، به این معنی که بازیکنانی که به نسخه اصلی Wordle پایبند هستند، اکنون یک روز از بقیه عقب خواهند بود.

موارد زیر حاوی اسپویلرهای نسخه اصلی و حافظه پنهان Wordle هستند:

کلمه Wordle 241 “AGORA” بود، کلمه ای برگرفته از زبان یونانی باستان که به فضای عمومی مرکزی شهر اشاره دارد. این کلمه از نسخه NYT بازی حذف شد و در عوض راه حل اصلی Wordle 242 یک روز به بالا منتقل شد. برخلاف ادعاها مبنی بر اینکه این انتشار وردل را دشوارتر می‌کند، NYT در بیانیه‌ای اعلام کرد که انتخاب کرده است کلمات مبهم و همچنین کلمات «بی‌حساس یا توهین‌آمیز» را از فهرست پاسخ حذف کند.

AGORA به دلیل ابهام از لیست تصمیمات همراه با تصمیمات PUPAL آینده و FIBER بریتانیا حذف شد. NYT همچنین پاسخ های آینده “SLAVE”، “LYNCH” و “WENCH” را طبق قانون “غیر حساس یا توهین آمیز” خود حذف کرد.

برای بازیکنانی که به استفاده از نسخه اصلی Wordle ادامه می دهند، چه با باز کردن یک برگه در مرورگر به سایت اصلی یا با دانلود صفحه وب، لیست متفاوت راه حل ها یک مشکل است.

بخشی از جذابیت وردل این است که همه در جهان پاسخ روزانه یکسانی دارند. جذابیت اجتماعی بازی زمانی کم می‌شود که مردم راه‌حل‌های متفاوتی برای معماهای یکسان داشته باشند، که می‌تواند منجر به بحث و جدل و اتهام کلاهبرداری شود، همانطور که کارل آنتونی تاونز، ستاره NBA اخیراً فهمید.

با توجه به ارزش آن، کسانی که لیست کلمات قدیمی را دارند، اگر تصمیم به انجام این کار داشته باشند، می توانند به راحتی به روز شوند. اگر بازیکنان پنجره مرورگر خود را بازخوانی کنند یا بتوانند به جای نسخه دانلود شده به نسخه زنده سایت تغییر کنند، فهرست کلمات به طور خودکار به روز می شود. با این حال، این راه حل برای کسانی که نسخه بازی را قبل از NYT بازی می کنند چندان مفید نیست.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.