منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Nvidia پشتیبانی DLSS را به Dying Light 2، Sifu و بازی‌های دیگر اضافه می‌کند

Nvidia پشتیبانی DLSS را به Dying Light 2، Sifu و بازی‌های دیگر اضافه می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Nvidia پشتیبانی DLSS را به Dying Light 2، Sifu و بازی‌های دیگر اضافه می‌کندNvidia پشتیبانی DLSS را به Dying Light 2، Sifu و بازی‌های دیگر اضافه می‌کند

فناوری Super Sampling یادگیری عمیق انویدیا برای هر کسی که می‌خواهد تجربه بصری عالی در بازی‌های رایانه‌ای خود را بدون نگرانی بیش از حد در مورد سخت‌افزار قدیمی خود به دست آورد، راحت است. هر بازی از فناوری تصویربرداری مبتنی بر هوش مصنوعی پشتیبانی نمی کند، اما تعدادی از عناوین آینده شامل یکپارچه سازی DLSS خواهند بود.

انویدیا اعلام کرده است که Dying Light 2 Stay Human، Phantasy Star Online 2: New Genesis، Sifu و سایر عناوین از طریق سخت افزار قابل اجرا Nvidia RTX بهبودهایی در عملکرد دریافت خواهند کرد. طبق گفته های این شرکت، می توانید انتظار داشته باشید که گزینه های زیر در چندین بازی در دسترس باشند:

در حال پخش: خدای جنگ مقایسه 4K NVIDIA DLSS

Dying Light 2 انسان بمان

  • تا دو برابر شدن بهبود عملکرد با نورپردازی جهانی با شتاب DLSS و RTX، سایه‌های خورشید، بازتاب‌ها و انسداد محیطی.

مارتا مرده

  • نرخ فریم صاف تر با DLSS و پشتیبانی از سایه ها و بازتاب ها.

فانتزی استار آنلاین 2: پیدایش جدید

  • زمانی که وضوح تصویر و گرافیک به طور کامل کاهش می‌یابد، با DLSS عملکرد تا 45 درصد افزایش می‌یابد و به کاربران GeForce RTX 3060 و نسخه‌های بعدی اجازه می‌دهد با بیش از 4K 60 FPS بازی کنند.

SCP: همه گیر

  • تا 90 درصد افزایش عملکرد در 4K با DLSS.

Shadow Warrior 3

  • هنگام استفاده از DLSS، تجسم درون بازی را حتی سریعتر تسریع کنید.

سیفو

  • در هنگام استفاده از DLSS، بهره‌وری را تا 45 درصد افزایش دهید، و به همه کاربران GeForce RTX اجازه می‌دهد تا با بیش از 100 فریم در ثانیه با کیفیت 4K با هر تنظیمات حداکثری بازی کنند.

سوپرالند شش اینچ زیر

  • عملکرد را تا 65 درصد افزایش دهید و به همه GPU های GeForce RTX اجازه می دهد تا با بیش از 60 FPS در 4K بازی کنند.

اکنون درایورهای آماده بازی برای Elden Ring، Destiny 2: The Witch Queen، GRID Legends و Total War: Warhammer III در دسترس هستند، بنابراین کاربران می توانند در روز راه اندازی بازی ها را در شرایط بهینه بازی کنند.

در اخبار دیگر درباره GeForce، انویدیا اولین سالگرد GeForce Now را با معرفی پشتیبانی از کروم و اضافه کردن تعدادی بازی جدید به این سرویس جشن می‌گیرد. اگر مشترک هستید و می توانید بازی هایی مانند Hitman 3، The Medium و Assassin’s Creed Valhalla را مستقیماً در مرورگر خود شروع کنید، فقط به این پیوند مراجعه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.