منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • No Man’s Sky Dev بازی بعدی را آزار می دهد و بسیار جاه طلبانه به نظر می رسد

No Man’s Sky Dev بازی بعدی را آزار می دهد و بسیار جاه طلبانه به نظر می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
No Man's Sky Dev بازی بعدی را آزار می دهد و بسیار جاه طلبانه به نظر می رسد

No Man's Sky Dev بازی بعدی را آزار می دهد و بسیار جاه طلبانه به نظر می رسد

سازنده No Man’s Sky Hello Games در حال کار بر روی پروژه جدیدی است که بسیار بلندپروازانه به نظر می رسد. یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل استودیو شان موری به IGN گفت که این پروژه از این نظر شبیه آسمان No Man’s است که جاه طلبی های جسورانه ای دارد، اگرچه No Man’s Sky 2 نیست.

“ما مدتی است که روی یک چیز کاملاً جاه طلبانه در پس زمینه کار می کنیم. موری گفت: تیم کوچکی است، اما ما آن را دوست داریم. مانند No Man’s Sky، این پروژه از آن دست است که حتی اگر هزار نفر روی آن کار کنند، باز هم غیرممکن به نظر می رسد.

در حال پخش: تریلر فیلم No Man’s Sky Outlaws

Hello Games هنوز این بازی را به طور رسمی معرفی نکرده است، بنابراین خیلی کم برای ادامه وجود دارد. با این حال، موری تایید کرد که کارهایی که روی این پروژه جدید انجام می شود، از تعهد مداوم استودیو به توسعه و توسعه No Man’s Sky کم نمی کند.

او گفت: No Man’s Sky با پروژه بعدی تاخیر ندارد، اما چیز جدید توسط No Man’s Sky به تاخیر نمی افتد. “ما به اندازه کافی خوش شانس هستیم که می توانیم به مردم اجازه دهیم آزادانه حرکت کنند تا روی آنچه آنها را هیجان زده می کند کار کنند.

با توجه به ارزشش، No Man’s Sky به‌تازگی یک به‌روزرسانی بزرگ جدید به نام Outlaws دریافت کرده است که یک عالم اموات جنایتکار را اضافه می‌کند و از جمله موارد دیگر، تغییراتی در نبردهای فضایی ایجاد می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های اصلاحی کامل No Man’s Sky Outlaws را ببینید.

موری که با تشویق بسیار در مورد پروژه بعدی Hello Games صحبت کرد، به یاد می آورد که سال ها پیش چگونه درباره No Man’s Sky صحبت کرده است. برخی از موری به دلیل نتایج بسیار امیدوارکننده و ناکافی در ابتدا انتقاد کردند و حتی شوهی یوشیدا از سونی گفت که استراتژی صحبت کردن به این شکل “استراتژی روابط عمومی خوبی نیست.” در پایان، No Man’s Sky موفقیت بزرگی به دست آورد، و هنوز هم اعداد زیادی را در Steam و جاهای دیگر نشان می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.