منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Nintendo Switch Sports فعالیت های زیادی دارد تا در یک تریلر جدید شما را عرق کند

Nintendo Switch Sports فعالیت های زیادی دارد تا در یک تریلر جدید شما را عرق کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Nintendo Switch Sports فعالیت های زیادی دارد تا در یک تریلر جدید شما را عرق کند

Nintendo Switch Sports فعالیت های زیادی دارد تا در یک تریلر جدید شما را عرق کند

قبل از انتشار در ماه آینده، تریلر جدیدی از فعالیت های مختلف Nintendo Switch Sports به صورت زنده منتشر شد. این بازی که جانشین معنوی Wii Sports است، با شش بازی کوچک – فوتبال، والیبال، بولینگ، تنیس، بدمینتون و چمبر – راه اندازی می شود که می تواند به شما کمک کند عرق کنید.

اگرچه هر حالت را می توان به صورت جداگانه بازی کرد، نینتندو بازی آنلاین را در برابر دوستان و رقبای معمولی یا با خانواده در یک تعاونی محلی ترویج می کند.

بازی والیبال از کنترل‌کننده Joy-Con برای ارسال پاس‌ها و اسپک‌ها در یک بازی دو به دو استفاده می‌کند که به زمان‌بندی دقیق نیاز دارد، بدمینتون به شما امکان می‌دهد با قدرت اضافی یک شاتل را به سمت حریف خود شلیک کنید، و بولینگ در حین تلاش، گیم‌پلی ظریف‌تری را ارائه می‌دهد. ضربه بزن حتی نوارهای خاصی وجود دارد که در صورت آماده شدن برای چالش، باید توپ را بپیچید.

فوتبال را می توان در دوئل های یک به یک یا چهار به چهار در یک تیم بازی کرد و هر دو حالت شامل یک توپ واقعا بزرگ است که می تواند از مرزهای دروازه بان عبور کند. با بند پایی که با نسخه فیزیکی Nintendo Switch Sports ارائه می‌شود، حتی می‌توانید در حالت ضربات فوتبال بازی کنید، با افزایش سختی با گلزنی.

Chambara به شما این امکان را می دهد که مهارت های مبارزه با شمشیر خود را آزمایش کنید و قادر خواهید بود تا از سه شمشیر مختلف در این فعالیت استفاده کنید. یک شمشیر بارگذاری شده به شما امکان می دهد انرژی را برای یک حمله انفجاری جمع کنید یا می توانید شمشیرهای دوگانه را به کار بگیرید. اگر هر یک از این گزینه ها خیلی عجیب به نظر می رسد، می توانید در این حالت به یک سلاح فوم ساده بچسبید. در نهایت، تنیس یک حالت سنتی تر است، که در آن باید روی شیک کردن تاب خود تمرکز کنید تا بتوانید شوت مناسب را انجام دهید.

پس از راه اندازی در 29 آوریل، گلف به عنوان یک به روز رسانی رایگان اضافه خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.