Nintendo Switch Online ویژگی هایی را برای ماموریت ها و پاداش ها اضافه می کند

Nintendo Switch Online ویژگی هایی را برای ماموریت ها و پاداش ها اضافه می کند

نینتندو اعلام کرده است که ماموریت ها و جوایز به سرویس Switch Online اضافه شده است. این ویژگی‌های جدید امتیازات پلاتینی را برای شما به ارمغان می‌آورد که می‌توان آن‌ها را برای آیتم‌های موجود در فروشگاه من نینتندو و «اقلام جدید نماد اعضای انحصاری» که می‌توانید جمع‌آوری و جمع‌آوری کنید تا یک نماد سفارشی جدید ایجاد کنید، بازخرید کنید. برای دسترسی به این ویژگی ها باید یک عضویت آنلاین Nintendo Switch داشته باشید.

برای دسترسی به آن‌ها، می‌توانید به نماد Switch Online در صفحه اصلی بروید و سپس تب «ماموریت‌ها و پاداش‌ها» را انتخاب کنید. نینتندو می‌گوید برای «کارهایی که احتمالاً قبلاً با عضویت آنلاین Nintendo Switch خود انجام می‌دهید»، مانند بازی آنلاین یا امتحان کردن کتابخانه بازی‌های کلاسیک، امتیاز پلاتینی کسب خواهید کرد.

ماموریت ها و جوایز آنلاین نینتندو سوییچ

گالری

پس از انجام برخی از ماموریت ها، می توانید به برنامه Nintendo Switch Online بازگردید و امتیازات پلاتینی خود را جمع آوری کنید. برای عناصر آیکون، نینتندو می‌گوید که می‌توانید از میان فریم‌ها، کاراکترها یا عناصر پس‌زمینه انتخاب کنید تا نماد دلخواه خود را ایجاد کنید. هر ماه تم متفاوتی خواهد داشت و عناصر آیکون ها هر هفته به روز می شوند و طرح پیشنهادی این ماه حول محور Animal Crossing: New Horizons و Super Mario Odyssey است.

نینتندو سال 2022 شلوغی را برنامه ریزی می کند، زیرا این کنسول به زودی بازی های زیادی را در اختیار دارد. Pokemon Scarlet and Violet برای اواخر سال 2022 برنامه ریزی شده است، و در آینده نزدیک می توانید انتظار داشته باشید که Nintendo Switch Sports، Fire Emblem Warriors: Three Hopes و Chrono Cross: The Radical Dreamers را روی کنسول مشاهده کنید. یا اکنون که برنامه Crunchyroll در دسترس است، می توانید انیمه های بیشتری تماشا کنید.