منو سایت

Nintendo Switch یک تخفیف نادر دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Nintendo Switch یک تخفیف نادر دریافت می کند

Nintendo Switch یک تخفیف نادر دریافت می کند

برای مدت محدودی، Nintendo Switch – که اکنون رسماً پرفروش‌ترین کنسول خانگی نینتندو است – 280 دلار قیمت دارد.300 دلار) از طریق Daily Steals در صورت استفاده از کد تخفیف ویژه GameSpot. برای دریافت قیمت کمتر، از این لینک استفاده کنید و یک سوئیچ به سبد خرید خود اضافه کنید. قیمت ذکر شده بنا به دلایلی بالاتر از حد معمول است، اما از کد استفاده کنید GSNSWCH در هنگام خروج، قیمت نهایی به 280 دلار کاهش می یابد. توجه داشته باشید که این معامله برای مدل استاندارد سوییچ با نئون قرمز و آبی Joy-cons است، نه Switch OLED یا Switch Lite.

در حالی که این کمترین قیمتی نیست که ما شاهد فروش سوییچ برای آن بوده‌ایم، به ندرت پیش می‌آید که کنسول به فروش برسد، و تخفیف 20 دلاری تخفیف مناسبی است، بنابراین ارزش آن را دارد که از این معامله تا زمانی که معتبر است استفاده کنید. و می‌توانید پولی را که روی کنسول پس انداز می‌کنید برای یک بازی جدید سرمایه‌گذاری کنید، زیرا بسیاری از بازی‌های شخص اول نینتندو به ندرت در خارج از رویدادهای سالانه مانند جمعه سیاه قیمت‌شان پایین می‌آید. اگر مطمئن نیستید که با کدام بازی شروع کنید، لیست ما از 30 بازی برتر نینتندو سوییچ را برای چند پیشنهاد بررسی کنید.

همچنین، می‌توانید از پولی که در کنسول صرفه‌جویی می‌کنید، برای خرید اشتراک سرویس Nintendo Switch Online استفاده کنید، که شامل دسترسی به دسته‌ای از بازی‌های قدیمی قدیمی از NES، SNES، Sega Genesis و Nintendo 64، و همچنین بازی‌های رایگان است. مانند تتریس 99 و پک من 99 و مزایای دیگر.