منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Nine Sols به نظر می رسد که Sekiro در یک تریلر جدید با Hollow Knight قرار می گیرد

Nine Sols به نظر می رسد که Sekiro در یک تریلر جدید با Hollow Knight قرار می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Nine Sols به نظر می رسد که Sekiro در یک تریلر جدید با Hollow Knight قرار می گیرد

Nine Sols به نظر می رسد که Sekiro در یک تریلر جدید با Hollow Knight قرار می گیرد

استودیوی تایوانی Red Candle Games برای آخرین بازی خود، Nine Sols – که سال گذشته رونمایی شد – صفحه تامین مالی گروهی راه اندازی کرد و در عرض یک روز به اولین هدف خود رسید. Nine Sols که به عنوان «سفر فانتزی آسیایی» با الهام از بازی‌های مبارزه‌ای سخت مانند Sekiro و Hollow Knight توصیف می‌شود، شما را وادار می‌کند در نقش یی بازی کنید، قهرمانی از گذشته که وظیفه کشتن 9 جنگ سالار بیگانه از یک پادشاهی عجیب را دارد.

Red Candle اضافه کرد که بازی ترکیبی از یک نبرد متمرکز بر انحراف با یک محیط تائوپانک است و ماجراجویی تک نفره به گونه ای طراحی شده است که 10 تا 15 ساعت زمان بازی را قبل از انتشار در سه ماهه دوم 2023 ارائه می دهد. کافی نیست، شما همچنان می تواند بدود، دوبار بپرد و از دیوار بپرد تا از خطر جلوگیری کند.

از نظر سبک، این بازی دارای انیمیشن دو بعدی دستی و صدای “الکترونیکی تاریک” است که با سازهای شرقی ترکیب شده است. موضوع تائوپانک به عنوان تلفیقی از عناصر علمی تخیلی و اسطوره‌شناسی شرقی توصیف می‌شود که بخش‌هایی از شهر نیو کونلون در حال مطالعه است و سبک متفاوت خود را دارد.

در مورد پلتفرم‌هایی که Nine Sols بر روی آن‌ها عرضه می‌شود، Red Candle فعلاً اولویت را به رایانه می‌دهد، اما زمانی که آماده انتقال بازی به این پلتفرم‌ها شد، کنسول نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن را خریداری کرده است.

در زمان نگارش این مقاله، Nine Sols تقریباً در محدوده اولین هدف 210000 دلاری خود قرار دارد که حالت داستانی را به بازی اضافه می کند و تنظیم سختی را برای گیمرهای غیر هاردکور آسان تر می کند. اهداف کششی اضافی شامل یک برش در بازی، یک پایان جایگزین و باس های اضافی است.

این استودیو قبلا روی Devotion کار کرده بود، بازی ای که پس از کشف دارایی های هنری که رئیس جمهور چین شی جین پینگ را با وینی پو مقایسه می کرد، با بازیکنان چینی جنجال برانگیخت. Devotion از Steam حذف شد و وعده GOG برای انتشار بازی یک سال بعد در ساعت یازده لغو شد و باعث شد تا Red Candle برای خود یک تجارت راه اندازی کند و بازی را در فروشگاه خود بفروشد.