Niantic اولین رویداد Pokemon Go Safari Zone در اسپانیا را اعلام کرد

Niantic اولین رویداد Pokemon Go Safari Zone در اسپانیا را اعلام کرد

Niantic اعلام کرده است که بلیط های Pokemon Go Safari Zone Seville، اولین رویداد زنده Pokemon Go در اسپانیا، اکنون در دسترس است.

این رویداد از جمعه، 13 می تا یکشنبه، 15 می در پارک دل آلامیلو در سویا، واقع در جنوب اسپانیا برگزار خواهد شد. بلیط ها را می توان به یکی از دو روش خریداری کرد: یک گزینه 21 یورویی (22.91 دلار آمریکا)، که رویداد را از ساعت 12:00 تا 18:00 هر روز به وقت محلی باز می کند، یا بلیط دسترسی زودهنگام به قیمت 26 یورو (28 دلار، 36 USD)، که این رویداد را سه ساعت زودتر افتتاح کرد.

رویداد بعدی در Pokemon Go Safari Zone فاش شد.

که در پست رسمی وبلاگ در اعلام این خبر جزئیات زیادی در مورد اینکه چه چیزی منجر به این تجربه منحصر به فرد در منطقه سافاری می شود، ارائه نشده است، اما ذکر شده است که “مربیان شرکت کننده قادر خواهند بود با پوکمون های زیادی ملاقات کنند که روح بنیانگذار افسانه ای سویا: هرکول را تجسم می بخشد!” پوکمون های موجود در تصویر پست (بالا) شامل Miltank، Tauros، Deino و Solrock هستند که نگاهی به Pokemon هایی که در طول این رویداد در دسترس خواهند بود را ارائه می دهند.

Pokemon Go Safari Zone: سویل جدیدترین رویداد زنده در جامعه است که برای Pokemon Go برنامه ریزی شده است، پس از تور Pokemon Go در مونتری، مکزیک و Kaohsiung، تایوان. اسپانیا که میزبان این رویداد است، می‌تواند شواهدی پنهان برای بخش دیگری از آینده پوکمون، یعنی Scarlet and Violet آینده باشد، که به شدت انتظار می‌رود در منطقه‌ای با الهام از اسپانیا و پرتغال برگزار شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.