منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Ni No Kuni Cross Worlds یک MMO موبایل قوی است که بیشتر به تنهایی کار می کند

Ni No Kuni Cross Worlds یک MMO موبایل قوی است که بیشتر به تنهایی کار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ni No Kuni Cross Worlds یک MMO موبایل قوی است که بیشتر به تنهایی کار می کند

شمشیرزن من در جست‌وجوی ماجراجویی، مبارزه با هیولاها و کمک به نیازمندان در طول راه، دنیا را سفر می‌کند. بسیاری از همراهان عجیب و غریب به جستجوی او می‌پیوندند و کلووی کرکی و خفاش‌مانند نقش هیولای راست‌گرای او را بازی می‌کند. تمام دنیا در برابر تاریکی تسلیم شده است، و این به ما بستگی دارد که روز را نجات دهیم – حتی اگر برای تحقق آن کار زیادی انجام ندهم. Ni no Kuni Cross Worlds یک بازی نقش‌آفرینی موبایلی گوشتی با ساعت‌ها محتوا است، اما بیشتر زمان را می‌توان صرف واگذاری بازی به حال خود کرد.

هنگامی که بازی شروع می شود، خود را در یک بازی واقعیت مجازی به نام غواصان روح می یابید – ادامه تم های بریده شده Ni no Kuni (فقط بدون سفر در زمان). شما بین پنج کلاس مختلف انتخاب می کنید: متقلب، ویرانگر، جادوگر، مهندس و شمشیرزن فوق الذکر. هر شخصیت را می توان با لباس ها و رنگ ها قبل از اینکه نامی به او داده شود و برای ماجراجویی فرستاده شود، سفارشی کرد. از آنجا، این هزینه استاندارد RPG است: تماشای صحنه‌ها، شکست دادن هیولاها و کشف جهان.

نکته جالب در اینجا این است که چگونه با این دنیا تعامل می کنید یا بهتر است بگوییم چگونه نیستید. با ضربه زدن بر بنر ماموریت فعال در سمت چپ صفحه، شخصیت شما به منطقه تعیین شده سفر می کند و جستجو را آغاز می کند. اگر ماجراجویی شامل نبرد با هیولاها باشد، قهرمان بدون یک لمس روی صفحه، آنها را درگیر کرده و شکست می دهد. همانطور که من این پاراگراف را می نویسم، شمشیرزن من در پادشاهی Evermore و اطراف آن در جستجوی یک آشنا – رفقای کوچکی که در کنار او می جنگند – برای ماموریت سرگردان است.

شما کلاس خود را با درخواست یکی از این افراد برای ترک زودهنگام این پیک نیک فوق العاده انتخاب می کنید.
شما کلاس خود را با درخواست یکی از این افراد برای ترک زودهنگام این پیک نیک فوق العاده انتخاب می کنید.

البته عجیب است، اما از جهاتی ایده خوبی است: با اجازه دادن به بازیکن برای پیشرفت، حتی زمانی که ممکن است در کارهای دیگر به او نیاز باشد، می توان با بازی مانند تلویزیون روشن در حین کار از خانه رفتار کرد. البته کاملاً مستقل نیست. به نظر نمی رسد راهی برای پیشرفت گفتگوی درون بازی به خودی خود وجود داشته باشد، به این معنی که برای ادامه، باید هر جعبه گفتگو را لمس کرد. اکثر خطوط ماموریت حداقل به کمی صحبت نیاز دارند، بنابراین برای ادامه باید هر از گاهی صفحه را لمس کنید. با این حال، اگر هیولاها را در یک سیاه چال له کنید، فقط می توانید به بازی بگویید که روشن شود و آن را به حال خود رها کنید. صداهای نوشته شده جعلی هستند – چرا یک بازی راهی برای ارائه می دهد نه آن را بازی کنید – اما در واقع هوشمند است. من شخصا ساعت های زیادی وارد بازی شدم که بدون این گزینه به سادگی امکان پذیر نبود.

با این حال، زمانی که شما توانایی تمرکز روی آن را دارید، Ni no Kuni Cross Worlds کارهای زیادی را برای انجام فراتر از هسته اصلی ماموریت ارائه می دهد. تلاش‌های شهرت باعث می‌شود در مناطق خاصی محبوبیت بیشتری پیدا کنید و فرصت‌های بیشتری را برایتان باز کند. گاهی اوقات جوایز به وجود می آیند و در ازای جوایز بزرگ چالش بزرگی را برای شما به ارمغان می آورند. هزارتوی رویاها یک سیاه چال تکرارشونده با 150 سطح برای پاک کردن از پرش است. The Familiar’s Cradle یک بازی دفاعی مینی برج است که در آن امواج سربازان گراز دشمن – به نام Boarriors که شگفت انگیز است – را دفع می کنید تا آشنایان جدیدی را برای نبرد به دست آورید. اینها تنها چند نمونه هستند، اما به راحتی می توان فهمید که این بازی پر محتوا است.

Ni no Kuni Cross Worlds مناظر زیادی از این دست ارائه می دهد.
Ni no Kuni Cross Worlds مناظر زیادی از این دست ارائه می دهد.

به لطف کنترل‌های لمسی واضح و قابل درک، وقتی عمل را به صورت دستی حرکت می‌دهید، کنترل عمل آسان است. حرکت در سمت چپ صفحه است، حملات و توانایی ها در سمت راست قرار دارند و آشناها می توانند در میانه نبرد از طریق پایین صفحه جابجا شوند. منوها به راحتی قابل پیمایش هستند و دستورالعمل‌های هر ماموریت یا تلاش جانبی کاملاً واضح است. این بازی برای بازیکنان جدید فوق‌العاده جذاب است، چه آن‌ها در بازی‌های RPGS، چه با Ni no Kuni یا به طور کلی در بازی‌های ویدیویی جدید باشند.

هنگامی که در یک سیاه چال بی پایان سرگردان نیستید یا ماموریت ها را به طور خودکار تکمیل نمی کنید، تعدادی گزینه شخصی سازی و قدرت برای قوی تر کردن شخصیت شما وجود دارد. می توانید مهارت کسب کنید، کلاس خود را ارتقا دهید تا در حملات جدید پیروز شوید، تجهیزات خود را ارتقا دهید تا آمار خود را بهبود ببخشید، لباس های مخصوص کلاس های مختلف را برای پوشیدن پیدا کنید و این لیست ادامه دارد. در نهایت، شما آنقدر قدرتمند خواهید بود که نه تنها قهرمان شما می تواند برای شما در نبردهای شما بجنگد، بلکه قادر خواهد بود این کار را بدون متحمل شدن حتی یک نقطه آسیب انجام دهد. اگر نیاز به استراحت دارید، دریغ نکنید. بازی نه تنها شما را دقیقاً همان جایی که رها کردید رها می کند، بلکه برای استراحت به شما جایزه می دهد. مثل این است که به بازی برگردید و متوجه شوید که 10000 طلا ثروتمندتر شده اید فقط به این دلیل که وقت خواب است.

چیزی که من را به اینجا رساند لمس گوشه سمت چپ بالای صفحه است.
چیزی که من را به اینجا رساند لمس گوشه سمت چپ بالای صفحه است.

برای موبایل MMO Ni no Kuni Cross Worlds به هر بازیکنی که بتواند وارد دنیای خود شود چیزهای زیادی ارائه می دهد. هیولاهای زیادی برای مبارزه و میدان‌های زیادی برای آن وجود دارد، داستانی جذاب وجود دارد که شما را به یادگیری بیشتر وادار می‌کند و پنج کلاس مختلف از سبک‌های مختلف بازی مراقبت می‌کنند، چه یک شمشیرزن ساده یا یک کلاهبردار گستاخ باشید. در طول ساعاتی که صرف بازی کردم، هرگز احساس نکردم که سطوح را هدف گرفته یا در یک ماموریت خاص گیر کرده ام. Cross Worlds کار بسیار خوبی در جذب من انجام می دهد، حتی زمانی که من نمی توانستم باشم.

Ni no Kuni Cross Worlds در تاریخ 25 می برای iOS و اندروید در دسترس خواهد بود. بازیکنان می توانند هم اکنون بازی را پیش ثبت نام و دانلود کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.