منو سایت

Ni No Kuni: اولین به‌روزرسانی Cross Worlds Familiar Arena را اضافه می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ni No Kuni: اولین به‌روزرسانی Cross Worlds Familiar Arena را اضافه می‌کند

Ni No Kuni: اولین به‌روزرسانی Cross Worlds Familiar Arena را اضافه می‌کند

نتماربل اولین آپدیت خود را برای انیمه نقش آفرینی آنلاین خود Ni no Kuni: Cross Worlds اعلام کرد. این به‌روزرسانی Familiar Arena را معرفی می‌کند، ویژگی‌ای که از آشنایان بازیکنان استفاده می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا یک عرشه تهاجمی از مجموعه خود برای مبارزه با تست‌های دفاعی بازیکنان دیگر بسازند.

Kingdom Dungeon نیز همراه با آپدیت جدید معرفی خواهد شد. در Kingdom Dungeon، بازیکنان این فرصت را خواهند داشت که با دیگر بازیکنان سیاه چال‌ها را پاکسازی کنند و جوایز مختلفی را ببرند. Dimension Boundary همچنین یک نقشه باز جدید به نام Frozen Laboratory دریافت خواهد کرد.

بازیکنان همچنین می توانند منتظر رویدادهای زیر باشند:

  • Kingdom Mission Event – ماموریت های مختلف پاکسازی توسط پادشاهی داده می شود و پس از پاک کردن هر ماموریت، بازیکنان می توانند جعبه انتخاب سلاح 4 ستاره را که اکنون در دسترس است، بدست آورند.
  • Daily Familiar Arena – ماموریت های مختلف مربوط به Familiar Arena را پاک کنید و پس از انجام تمام ماموریت ها، بازیکنان می توانند یک کپسول تصادفی آشنا 4 ستاره به دست آورند.
  • لباس‌های جدید – Outworldly Street Outfit اکنون برای جذب بازیکنان در دسترس است

بر اساس Level-5 و سری RPG فانتزی اصلی Studio Ghibli Ni No Kuni: Cross Worlds یک بازی موبایل رایگان در فروشگاه App Apple و Google Play Store است. این بازی در 25 مه راه اندازی می شود و همچنین می توان آن را با استفاده از کراس پلی روی رایانه نیز بازی کرد.

برای اخبار بیشتر از Ni No Kuni: Cross Worlds، این داستان ها را بررسی کنید:

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.