منو سایت

New Tales from the Borderlands از Denovo استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
New Tales from the Borderlands از Denovo استفاده می کند

Gearbox Software امسال و پس از نسخه بعدی در Gamescom حضور داشته است داستان هایی از بازی Borderlands با شخصیت های جدید و رنگی جدید معرفی شد. سازنده همچنین در مورد تاریخ انتشار و پلتفرم های بازی صحبت کرد و صفحه استیم آن تا چند ساعت دیگر ظاهر شد. نگاهی به صفحه استیم بازی نشان داد که New Tales from the Borderlands از مکانیزم امنیتی Denovo استفاده می کند و در چند روز پس از انتشار آن غیر ممکن است.

بازی New Tales from the Borderlands در تاریخ 21 اکتبر 2022 (29 مهر) برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. این خبر با انتشار تریلر رسمی همراه شد و با شخصیت ها و جزئیات ماجرا آشنا شدیم. این بازی فرعی و داستانی از دنیای Borderlands طرفداران زیادی دارد که سال ها منتظر انتشار بازی جدید بودند. انتخاب بازیکن تاثیر زیادی در داستان دارد و این از بازی اول تغییر نکرده است.

سازندگان بازی با انتشار یک تریلر جداگانه در مورد حال و هوای آن صحبت کردند. این یک دنباله رسمی برای بازی قبلی نیست، بلکه یک داستان کاملا جدید با شخصیت های جدید است. البته ساختار داستان برای افرادی که در اولین بازی زندگی کرده اند آشناست و گیم پلی بازی تغییر چندانی نکرده است. آنچه اهمیت دارد سبک طراحی هنری بازی است که زیبا و خاص باقی می ماند. این داستان مهم از قفل Denovo در هنگام راه اندازی استفاده می کند و در نتیجه امکان دانلود New Tales از قسمت Borderlands در هنگام راه اندازی وجود ندارد. اگر به این سریال علاقه مند هستید، بهتر است آن را از آن خریداری کنید

کرک Denovo Tales New from the Borderlands

داستان New Tales from the Borderlands

افرادی که اولین بازی را تجربه کردند عاشق آن شدند و اولین بار بود که استودیو Gearbox چنین داستانی می ساخت. آنچه مهم است، فلسفه انتخاب داستان است که تاثیر زیادی بر بازیکن و پیشرفت داستان دارد. کارگردان بازی می گوید که توسعه این اثر در دوران کرونا بسیار سخت بوده و جلسات موشن کپچر با مشکلات زیادی انجام می شده است. تیم سازنده بالاخره موفق به تولید بازی شده و می توانیم این داستان زیبا را در 29 اکتبر سال جاری تجربه کنیم. لازم به ذکر است که این تاریخ مصادف با Gotham Knights است که هر دو در یک روز منتشر می شوند.

استفاده از Denovo در New Tales from the Borderlands به این معنی است که کرک در زمان راه اندازی برای دانلود در دسترس نخواهد بود. خیلی ها نوشته اند که گیربکس هرگز از Denovo استفاده نکرده است و این برایشان عجیب است. به نظر می رسد باید به شرایط جدید عادت کنید. لازم به ذکر است که Denovo برای اولین بار در بازی های نینتندو سوییچ استفاده می شود و در نتیجه اجرای بازی های سوییچ با شبیه ساز غیر ممکن می شود.

New Tales from the Borderlands از Denovo استفاده می کند

تریلر معرفی جدید Tales from the Borderlands [گیمزکام 2022]

منبع: GameInformer