منو سایت

Nacon از HELL is US با Unreal Engine 5 رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Nacon از HELL is US با Unreal Engine 5 رونمایی کرد

Nacon با استودیو Rogue Factor همکاری کرده است تا یک بازی کاملاً جدید را با Unreal Engine 5 ارائه کند. AD ما هستیم این یک بازی اکشن ماجراجویی است که سال آینده برای سری ایکس باکس، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه به طور کامل به معرفی بازی و دنیای شکسته آن می پردازیم. با بازی پارسی همراه باشید.

به گزارش گیم اینفورمر، داستان HELL is US در مورد رویدادی مرموز به نام The Calamity است که هیولاهای خطرناکی را خلق کرده است. قهرمان داستان موظف است با سلاح های مخصوص و تجهیزات ویژه با این هیولاها مبارزه کند. این پروژه توسط Jonathan Jacques-Bellett، بازیکن مشهور صنعت بازی، کارگردانی شده است و پیش از این به عنوان مدیر هنری در استودیو Eidos Montreal کار می کرد و بازی هایی مانند Deus Ex: Human Revolution را کارگردانی می کرد.

کارگردان این بازی که نمونه اولیه بازی Guardians of the Galaxy را ساخته است، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «هدف ما در HELL، ایالات متحده است که یک ماجراجویی واقعی و حس کاوش را بازگرداند. نیازی به راهنمای کامل مراحل و ماموریت ها نیست و باید نقشه را نقطه به نقطه توضیح دهیم. از بازیکنان می خواهیم که هیجان ماجراجویی را تجربه کنند و با احساسات و انگیزه خود بازی را ادامه دهند.» این بازی با آزادی عمل بسیار بسیار شبیه به عناوین Free World است که Elden Ring آخرین نمونه آن است. .

جهنم ایالات متحده است

تاریخ و فضای جهنم متعلق به ایالات متحده است

مدیر اجرایی Nacon افزود: ما خوشحالیم که بالاخره توانستیم این بازی را معرفی کنیم. به‌عنوان یک ناشر، همیشه می‌خواستیم بازی‌هایی را با ایده‌ای بدیع ارائه کنیم که بیشترین بازیکنان را جذب کند. اولین پروژه استودیویی از زمانی که شروع به کار کردند، یک بازی جاه طلبانه است که ما نمی توانیم منتظر باشیم تا در ماه های آینده به طور کامل از آن رونمایی کنیم.» این بازی جدید فضایی تاریک و ترسناک دارد و به تمدن بشری می پردازد که توسط جنگ های داخلی نابود شده و بوی آن را به مشام می رساند. مرگ و ویرانی را می توان همه جا احساس کرد.

HELL is US به دنبال ارائه تصویری وحشتناک از جنگ و صلح بر اساس نقل قولی از شکسپیر است. سیستم جستجوی بازی با ایده بسیار متفاوتی ساخته شده است. هیچ نقشه، قطب نما، نشانگر وجود ندارد و بازیکن فقط باید از احساسات و حدس زدن استفاده کند. همین امر باعث مطرح شدن ایده های جدیدی در خلق صحنه ها شد و به یکی از بازی های انقلابی منجر شد. انواع مختلفی از سلاح ها استفاده می شود و دشمنان مختلفی نیز وجود دارند.

این استودیو می خواهد بازی HELL is US را در ماه های آینده نمایش دهد. منتظر عرضه بازی در سال 2023 برای کنسول ها و رایانه های نسل نهم باشید.

منبع: GamingBolt