منو سایت

Monument Valley ممکن است اواخر امسال در دسترس باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Monument Valley ممکن است اواخر امسال در دسترس باشد

Monument Valley ممکن است اواخر امسال در دسترس باشد

انتظار می رود Monument Valley در سال 2022 وارد رایانه شود. بازی پازل مستقل در سال 2014 راه اندازی شد – باورتان می شود هشت سال–برای دستگاه های موبایل iOS و Android قبل از انتشار برای ویندوزفون در سال 2015

جنیفر استاریس، کارگردان Monument Valley، این پیام را هنگام صحبت در مورد قسمت سوم این مجموعه به MobileGamer.biz فاش کرد. این بازی جدید در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد، اگرچه برای مقابله با بحران آب و هوای فعلی طراحی شده است.

“من نمی توانم بیشتر در مورد [the next Monument Valley]اما چیزی که من می توانم در مورد آن صحبت کنم مزیت جانبی خوبی از آزمایشی است که ما انجام می دهیم: Monument Valley اصلی به زیبایی در منظره و کامپیوتر بازتولید شده است – این تجربه چیزی است که امیدواریم در سال جاری منتشر شود، “استاریس گفت.

در Monument Valley شما نقش پرنسس آیدا را بازی می‌کنید که از میان مجموعه‌ای از هزارتوهای متشکل از توهمات نوری سفر می‌کند تا برای اشتباه گذشته خود طلب بخشش کند. دنباله آن، Monument Valley II از سال 2017، شامل همان پازل‌های مبتنی بر توهم است، اما داستان بسیار برجسته‌تری دارد که بر دو شخصیت متمرکز است – مادر، رو و فرزندش.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.