منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Monster Hunter Rise: Sunbreak تاریخ انتشار دارد، جزئیات جدید زیادی دارد

Monster Hunter Rise: Sunbreak تاریخ انتشار دارد، جزئیات جدید زیادی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Monster Hunter Rise: Sunbreak تاریخ انتشار دارد، جزئیات جدید زیادی دارد

Monster Hunter Rise: Sunbreak تاریخ انتشار دارد، جزئیات جدید زیادی دارد

افزونه بزرگ Sunbreak Monster Hunter Rise در راه است، با تریلر جدید و تاریخ انتشار این هفته طی یک رویداد دیجیتالی. Sunbreak برای Nintendo Switch و PC از طریق Steam در تاریخ 30 ژوئن 2022 در دسترس خواهد بود و پیش‌سفارش هم اکنون باز است.

Monster Hunter Rise: Sunbreak یک داستان کاملاً جدید برای بازیکنان خواهد داشت که مستقیماً از رویدادهای بازی اصلی دنبال می شود. در Sunbreak، بازیکنان پس از دفاع موفقیت‌آمیز از روستای کامورا، به محل جدید Elgado Outpost سفر می‌کنند که به عنوان پایگاه جدیدی برای بازیکن خواهد بود. در اینجا، شکارچیان برای مدتی با صف جدیدی از NPC ها ملاقات خواهند کرد که می توانند در طراحی کمک کنند و بازیکنان را در ماموریت های کاملاً جدید بفرستند.

در حال پخش: Monster Hunter Rise: Sunbreak – تریلر برای The Three Lords

داستان جدید شکارچیانی دارد که با سه موجود قدرتمند جدید به نام سه لرد روبرو می شوند: Garangolm، Fanged Wyvern Lunagaron و Elder Dragon Malzeno.

طرفداران Monster Hunter سه گزینه برای خرید Sunbreak خواهند داشت. نسخه دیجیتال معمولی به تنهایی 40 دلار قیمت دارد، در حالی که نسخه Deluxe 50 دلاری شامل تعداد انگشت شماری از محتوای اضافی مانند مجموعه های زره، حرکات و مدل موی جدید است. همچنین نسخه محدود مجموعه‌ای وجود دارد که جوایز دیجیتالی مشابه نسخه Deluxe و همچنین غارت فیزیکی را ارائه می‌دهد، از جمله یک بسته برچسب، یک سنجاق میناکاری شده، یک جعبه کتاب فولادی و Malzeno Amiibo. با این حال، هیچ یک از این گزینه ها شامل بازی پایه Monster Hunter Rise نمی شود.

تمامی بازیکنانی که هر نسخه از بازی را پیش‌سفارش کنند، کیت‌های زرهی سگ وفادار و گربه راه راه را برای ماهواره‌های Palamute و Palico دریافت خواهند کرد. همچنین سه بازیکن جدید Amiibo با الهام از Malzeno برای سوییچ وجود خواهد داشت که زره های ویژه ماهواره های Palamute و Palico را نیز باز می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.