منو سایت

Modern Warfare 2 به زودی شروع می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Modern Warfare 2 به زودی شروع می شود

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، طبق اطلاعات منتشر شده در وب سایت فروشگاه آمازون، نسخه بتای عمومی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در ماه آگوست عرضه خواهد شد.

همانطور که اکتیویژن قبلا اعلام کرده بود، می توانید با خرید از قبل Call of Duty: Modern Warfare 2 به نسخه بتای عمومی این اثر دسترسی داشته باشید.در قسمت پرسش و پاسخ وب سایت Call of Duty آمده است که کدهای بتای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 خواهد بود. در آینده نزدیک برای بازیکنان ارسال می شود. کد شرط بندی Call of Duty: Modern Warfare 2 اکنون در تاریخ 15 آگوست در صفحه تمام نسخه های موجود در فروشگاه آمازون در دسترس خواهد بود.

Activision هنوز تاریخ عرضه بتا را اعلام نکرده است. طبق اطلاعات منتشر شده، پلتفرم های مختلف تاریخ های متفاوتی خواهند داشت. بر این اساس، دارندگان کنسول پلی استیشن «حداقل پنج روز» قبل از کاربران سایر پلتفرم‌ها، به نسخه بتا بازی Modern Call of Duty Warfare 2 دسترسی خواهند داشت. با این حال، پیش خرید این اثر، صرف نظر از پلتفرم مورد استفاده، امکان تجربه بتا را فراهم می کند.

Call of Duty: Modern Warfare 2 بتا Call of Duty: Modern Warfare 2

COD Modern Warfare 2 داستان Task Force 141 را ادامه می دهد

روش معمول برای ارائه نسخه بتا سری Call of Duty این است که نسخه بتا در آخر هفته در دسترس کاربران کنسول پلی استیشن قرار می گیرد. سپس برای چند روز در دسترس نیستند و در نهایت در اختیار سایر صاحبان پلتفرم قرار می گیرند. بالاخره چند روز دیگر بتای عمومی به پایان می رسد و همه بازیکنان هر پلتفرم می توانند آن را تجربه کنند.

کمی قبل از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 رسماً رونمایی شد. سپس اخبار و اطلاعات مختلفی منتشر شد. به عنوان مثال، گیم پلی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در جریان Summer Game Fest به نمایش درآمد. علاوه بر این، سازنده این اثر، استودیو Infinity Ward، اعلام کرد که تغییرات فنی متعددی را در سری Call of Duty ایجاد خواهد کرد؛ زیرا تمامی بازی های آینده این سری با استفاده از یک موتور بازی سازی ساخته خواهند شد. علاوه بر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2، Warzone 2.0 نیز در دسترس خواهد بود.

نظر شما در مورد زمان انتشار نسخه بتا Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ آیا این کار را پیش خرید کرده اید؟ آیا ویژگی های Call of Duty: Modern Warfare 2 توجه شما را به خود جلب کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GamesRadar