منو سایت

MLB The Show 22 Spring Cleaning: کدام باس ها بهترین هستند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
MLB The Show 22 Spring Cleaning: کدام باس ها بهترین هستند؟

با پخش بیسبال، MLB The Show 22 سرانجام دومین برنامه سلسله الماس خود را منتشر کرد: بهار پاکسازی. دنباله Faces Of The Franchise سه هفته دیگر (20 می) منقضی می شود و شامل ماموریت ها و لحظات جدید و همچنین یک کارت کاملاً جدید فتح Spring Showers برای برنده شدن XP برای یکی از پنج رئیس برنامه است: Milestone Zack Britton، All Star Tom 1971. سیور، 1959 آل استار ارنی بنکس، 1953 برک آوت ادی متیوز و 2000 نیمه دوم دیوید جاستیس.

مسیر XP برنامه ارائه شده شامل دو بسته برای انتخاب رئیس Spring Cleanup و بارگذاری شده با آیکون های افسانه ها، قابل بازگشایی، بسته های انتخاب موضوعات و سه بسته برگشتی Diamond Classics است که شامل بازگشت های مورد علاقه طرفداران مانند Prospect Alec Bohm و دیوید پرایس پس از فصل. همچنین همراه با رویداد Bosses Band با Breakout Wade Boggs و Johnny Bench پس از برنده جایزه پس از فصل 2000 XP، و همچنین برنامه جدید Nike City Connect در کانزاس سیتی، که شامل بازیکن کهنه کار برت سابرهاگن و یک جایگزین سلطنتی با الهام از هنر است. لباس های دکو

در حال پخش: بررسی ویدیویی MLB The Show 22

هر سر تمیز کردن فنری دارای 93 مورد مشترک با شکاف است که می تواند با اهداف موجود مقابله کند و نقاط ضعف تیم را به نقاط قوت تبدیل کند. آنها کامل نیستند، اما به هر حال ما آنها را دوست داریم، بنابراین نمونه ای از کارت های نرم افزاری جدید را برای شروع (یا فروش در بازار) گردآوری کرده ایم.

دیوید جاستیس (LF) – نیویورک یانکیز

رئیس بهار پاکسازی 2000 نیمه دوم دیوید عدالت.
رئیس بهار پاکسازی 2000 نیمه دوم دیوید عدالت.

دلباز اوهایو نیمه دوم دوران حرفه ای خود را در سال 2000 سپری کرد و 20 ران خانگی و 305 / 0.391 / 0.585 در 78 بازی یانکی به ثمر رساند و قبل از گرفتن جایزه MVP در مسابقات قهرمانی لیگ آمریکا و دومین حلقه خود در سری جهانی. به عبارتی خفاش عدالت پاپ جدی دارد. او یک چپ دست 6’3 است که با بیش از 90 وینگر چپ (آلبرت پویولز، کریستین یلیچ) رقابت می کند و در حالی که سرعت کم او باعث کاهش سرعت بازی او می شود، او یک چرخش سریع برای یک فریم بزرگ و یک تاب دارد که توپ را با آن شوت می کند. زور. اسپلیت های چپ دست او برای سختی های بالاتر مانند تالار مشاهیر نیز مناسب است و در موقعیت او برای استادیوم هایی مانند Minute Maid Park در هیوستون و برای اکشن های قهرمانانه پایان بازی ضروری است.

ادی متیوز (3B) – آتلانتا بریوز

ادی متیوز، رئیس نظافت فنری در سال 1953.
ادی متیوز، رئیس نظافت فنری در سال 1953.

او اسطوره شجاعان بوستون است ذات پایه سوم او تماس، قدرت، بینایی، دستی محکم و طراحی کارتی رنگارنگ تاپس 1953 دارد که فریاد می کشد و آن را به بیور بسپار. تنها مشکل این است که این ادی متیوز است و شما یا او را دوست خواهید داشت یا از او متنفر خواهید شد. نوسان غیر متعارف متیوز ممکن است کمی طول بکشد تا به آن عادت کند، و در حالی که قدرت 109 نفری او در برابر چپ‌ها در این لحظه اولیه یک امتیاز مثبت است، او به دلیل کمبود موقعیت‌های جزئی در یک موقعیت قفل شده است. پتانسیل آن بالا است، زیرا فقط در ماه می است، اما بهتر است گزینه های دیگر را که در حال حاضر در رتبه سوم قرار دارند (رون سانتو، نولان آرنادو) خریداری و امتحان کنید.

ارنی بنکس (SS) – شیکاگو کابز

رئیس تمیز کردن فنری 1959 آل استار ارنی بنکس.
رئیس تمیز کردن فنری 1959 آل استار ارنی بنکس.

“آقای توله” اولین بازیکن آفریقایی-آمریکایی شیکاگو در سال 1953 شد، در مسیر کسب 14 بازی ستاره ها و جوایز متوالی MVP در لیگ ملی در سال های 1958 و 1959. کارت پاکسازی بهاری او به کارنامه او در تالار مشاهیر ادای احترام می کند. این یک انتخاب کمی دست کم گرفته شده است، زیرا تقسیم بندی های آن یک ضد کامل برای آمار H / 9 پرندگان راست دست و چپ دست محبوب است. سرعت کم بنکس به این معنی است که او باید برای شوت های بزرگ اضافی بجنگد، اما بازی و واکنش او او را به یکی از کامل ترین گزینه های دفاعی در صورت توقف کوتاه تبدیل می کند. او Trea Turner یا Bobby Whit Jr نیست و نیازی به نسخه موازی سطح پنجم از کارت رئیس مشترک خود در سال 93 با حداکثر تأثیر 121 تماس علیه چپ‌ها نیست.

تام سیور (SP) – نیویورک متس

تام سیور، رئیس پاکسازی ستاره بهار 1971.
تام سیور، رئیس پاکسازی ستاره بهار 1971.

کارت آل استار Tom Sever 93 یک راز است. این یک پرتاب کننده پنیر راست دست است، به لطف یک توپ سریع با چهار بخیه 95 مایل در ساعت، یک شیرجه بالاتر از حد متوسط ​​و یک لغزنده پوچ 86 مایل در ساعت با 92 شکست، اما افسانه متس استقامت بالاتری نسبت به ویژگی H / 9 و “عمومی” دارد. تحویل Windup 1 اینچی که با انیمیشن هایش در The Show 20 و The Show 21 متفاوت است. دومی احتمالاً مشکلی با جایگزین دارد و می توان آن را اصلاح کرد تا ترکیب فیلد او به صورت آنلاین مؤثرتر شود. اما در حال حاضر سیور در حال پرتاب است. بیس بال به عنوان مربی نیمکت نشین در دربی هوم ران و این فقط یک خبر بد است.

زک بریتون (CP) – بالتیمور اوریولز

زاک بریتون، رئیس نظافت بهار سری Milestone.
زاک بریتون، رئیس نظافت بهار سری Milestone.

Zack Britton انتخاب متفق القول برای تمیز کردن فنری است. چرا؟ دو کلمه: خارق العاده و گوارشی. پرسپکتیو Orioles در اواسط سال 2010 پس از تغییر 60 سیو متوالی به عنوان یک پرتاب نهایی (رکورد AL) به شهرت رسید و 0.54 ERA و 0.83 WHIP در 67 اینینگ در طول کمپین 2016 منتشر کرد. 93 Prime او جایزه مورد علاقه سری جهانی / لحظات روزمره بود. اما نسخه جدید او از سری Milestone بازتاب بهتری از تشخیص او با سرعت 120 H / 9، 99 و ترکیبی از جاذب و لغزنده است که 99 را به هر کدام متصل می کند. Outlier I را در زمین اصلی خود بگنجانید و تصویر اصلی نقشه با حسن نیت استودیوی سن دیگو و بریتون مطمئناً تا نمایش 23 قفلی در تیم شما خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.