منو سایت

MLB The Show 22: Release Time and How to Play Early

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
MLB The Show 22: Release Time and How to Play Early

MLB The Show 22: Release Time and How to Play Early

MLB The Show 22 به زودی منتشر می شود و در نهایت به ما این فرصت را می دهد که یک بار دیگر یک سواری سر به فلک کشیده و – برای اولین بار – این کار را علاوه بر سیستم های ایکس باکس و پلی استیشن روی نینتندو سوییچ انجام دهیم. اما چه زمانی می توان توپ بازی کرد؟ خوب، بستگی به هزینه ای دارد که برای بازی پرداخت می کنید و ما زمان انتشار MLB The Show 22 را در زیر می گوییم.

MLB The Show 22 زمان برای باز کردن قفل

برای نسخه استاندارد بازی، از جمله نسخه ای که بدون پرداخت هزینه اضافی از طریق Xbox Game Pass ارائه می شود، MLB The Show 22 در تاریخ عرضه خواهد شد. 5 آوریل. این مورد برای نسخه‌های Xbox One، Xbox Series X | S، PS4، PS5 و Nintendo Switch اعمال می‌شود.

در حال پخش: MLB The Show 22 – متقابل سیو، پیشرفت متقاطع و بازی متقابل

نسخه های پلی استیشن در حال حاضر برای باز کردن قفل تنظیم شده اند نیمه شب ET. تضمینی وجود ندارد که نسخه‌های ایکس‌باکس و نینتندو نیز در آن زمان منتشر شوند، اما باید انتظار داشته باشید که تقریباً در همان زمان باشد.

تاریخ دسترسی اولیه MLB The Show 22

اگر MLB The Show 22 MVP Edition یا Digital Deluxe Edition را خریداری کرده باشید، می توانید بازی را چهار روز قبل انجام دهید. دسترسی زودهنگام برای هر دو نسخه آغاز می شود 1 آوریلشوخی نیست، و فروشگاه پلی استیشن دوباره زمان دقیق را تعیین می کند نیمه شب ET در PS4 و PS5. MVP فقط در ایکس‌باکس و پلی‌استیشن در دسترس است، اما بازیکنان نینتندو سوییچ می‌توانند نسخه Digital Deluxe Edition را برای این دسترسی زودهنگام خریداری کنند.

MLB The Show 22 شامل بازی بین پلتفرمی و توسعه متقابل است که به شما امکان می‌دهد بدون از دست دادن چیزی که برنده شده‌اید، در حال حرکت از طریق سوییچ و یک سیستم دیگر بازی کنید. همچنین شامل یک تعاونی آنلاین در سلسله الماس، یک تیم جدید نظرات و بیش از 160 افسانه از تاریخ طولانی بیسبال است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.