منو سایت

MLB Show 22 بهترین کنترل برای Baserunning است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
MLB Show 22 بهترین کنترل برای Baserunning است

MLB Show 22 بهترین کنترل برای Baserunning است

MLB The Show 22 بسته به نوع بیسبالی که می‌خواهید بازی کنید، می‌تواند به شبیه‌سازی نزدیک‌تر باشد. وقتی نوبت به انتخاب بهترین طرح کنترل برای هر جنبه از بازی می رسد، مانند پاس دادن و ضربه زدن، دقتی که نسبت به بازی دارید می تواند به شما مزیتی بدهد. وقتی صحبت از مدیریت پایگاه داده به میان می آید، گزینه ها کمی محدودتر هستند، که باعث می شود انتخاب بیشتر برای تنظیمات شخصی شما برای دکمه ها باشد.

MLB The Show 22 – کنترل های Baserunning توضیح داده شده است

MLB The Show 22 در مورد کنترل بیسبال دارای قابلیت های محدودی است، با گزینه های مختلف کنترلی که به جای اینکه بتوانید تکنیک کیف بهتری داشته باشید، بر روی دکمه های مناسب برای استفاده متمرکز شده است. دو طرح کنترل مختلف وجود دارد، با گزینه سوم که به بازی اجازه می دهد تا از آن برای شما مراقبت کند.

در حال پخش: هر آنچه باید در مورد MLB Show 22 بدانید

کنترل های پیش فرض

طرح کنترل پیش‌فرض از ضربه گیرها برای جابجایی همه بیس‌رانرها یا فرستادن همه بیس‌رانرها به عقب استفاده می‌کند. برای انتخاب بیس‌رانرهای منفرد، باید چوب سمت چپ را در جایی که بیس‌رانر فردی قرار دارد، بگیرید و سپس دکمه صورت مربوطه را فشار دهید تا انتخاب کنید که آنها به کدام پایگاه ارسال شوند (در Xbox A خانه، B اول، Y دوم و X سوم خواهد بود. .) اگر پایه ها را روی ضربه کنترل کنید یا در حین خفاش اقدام به سرقت کنید، این کنترل ها یکسان هستند. این طرح کنترلی ترجیحی من است، زیرا برای من منطقی تر است که چوب را به سمت دونده ای که می خواهم کنترل کنم و از دکمه های جلویی به عنوان پایه استفاده کنم. طرح فرمان کلاسیک به همان اندازه خوب عمل می کند، اما بی جهت D-Pad را وارد موقعیت می کند.

کنترل های کلاسیک

طرح کلاسیک همچنین از ضربه گیرها برای جابجایی یا بازگشت همه دونده ها استفاده می کند. تفاوت در اینجا این است که برای کنترل یک رانر پایه تکی، با استفاده از دکمه فیس مناسب (که با توجه به محل قرارگیری پایه ها مشخص می شود)، پایه رانر را انتخاب کرده و سپس از D-pad برای انتخاب پایه برای ارسال آنها استفاده کنید.

ماشین Baserunning

همانطور که از نام آن پیداست، این گزینه دارای دونده های اولیه برای مدیریت بازی برای شما خواهد بود. این برای بازیکنان معمولی تر یا جدیدتر است که ممکن است هنوز دویدن پایه موقعیتی را درک نکرده باشند. هنگامی که از ویژگی Auto Baserunning استفاده می‌کنید، اگر احساس می‌کنید باید کاری را که بازی برای شما انجام می‌دهد لغو کنید، ضربه‌گیرها به جلو می‌روند یا همه دونده‌ها را بازمی‌گردانند، اما نمی‌توانید با فعال کردن Auto Basernning یک beserner جداگانه را کنترل کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.