منو سایت

MLB Show 22 بهترین کنترل آپلود است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
MLB Show 22 بهترین کنترل آپلود است

در MLB The Show 22، تفاوت بین یک پارچ آس و کسی که کوفته پرتاب می کند ممکن است بیشتر به کنترل های ارسال شما باشد تا مهارت های واقعی شما. از تمام جنبه های مختلف بازی – پشم پنبه، مزارع و غیره. – در مورد کنترل ها، هدف گذاری بیشترین گزینه را دارد. این چیز خوبی است، زیرا به این معنی است که هر کسی احتمالاً ترجیح خود را پیدا می کند، اما این روند می تواند دلهره آور باشد. در این راهنما، بسیاری از کنترل‌های فید مختلف را برای MLB The Show 22 بررسی می‌کنیم تا بتوانید یکی را انتخاب کنید که به شما امکان می‌دهد با خیال راحت باتری‌ها را در حال تماشای ضربه سوم رها کنید.

MLB The Show 22 – کنترل های هدف گذاری توضیح داده شده است

MLB The Show 22 دارای پنج طرح کنترل شیب است و مانند کنترل‌های wadding در بازی، از شبیه‌سازی‌های خوراکی ساده و آرکید تا عمیق در زندگی واقعی متغیر است. برخی از آنها برای مبتدیان کاملاً دست و پا گیر به نظر می رسند، بنابراین مطمئن شوید که مورد مناسب خود را پیدا کنید.

کنترل های هدف گیری MLB The Show 22
کنترل های هدف گیری MLB The Show 22

نکته ها

هدف‌گیری دقیق جدیدترین و رک و پوست کنده‌ترین طرح‌های کنترلی است. این طرحی است که باید انتخاب کنید اگر از کهنه کارهای سری هستید و برای عمیق ترین تجربه سیم کارت در بازی آماده هستید. اما این تجربه به راحتی به دست نمی آید. مانند همه طرح ها، شما میدان را با چوب چپ هدایت خواهید کرد، اما قسمت سخت تسلط بر بقیه مراحل است. با استفاده از چوب مناسب، یک شکل را در یک دایره بر روی صفحه نمایش خود ردیابی خواهید کرد، که برای منعکس کردن حرکت پرتاب در یک زمین خاص طراحی شده است.

این بدان معناست که هر نوع زمین حرکت پرتاب خود را دارد و یافتن موفقیت آمیز زمان و ردیابی این الگو یک تجربه متصل است که به مهارت های زیادی نیاز دارد. اگرچه در نظر گرفته شده است که این مورد مورد علاقه بازیکنان باتجربه باشد، من شخصا آن را غیرقابل دفاع می دانم و آن را فقط به زبده ترین بازیکنان بازی توصیه می کنم.

متر

اندازه گیری کمی قدیمی به نظر می رسد، اما به نظر من به روشی خوب. با اشاره کنتور، یک مرحله را انتخاب می‌کنید، آن را قرار می‌دهید، سپس دکمه عمل را سه بار فشار می‌دهید – یک بار برای شروع کنتور، یک بار برای انتخاب سطح قدرت وقتی کنتور پر است، سپس یک بار دیگر زمانی که مکان‌نما به سرعت به محل مورد نظر برمی‌گردد. شروع شد و در نهایت صحت زمین را تعیین کرد.

اگر کمک می کند، آن را به عنوان ضربه زدن در Madden در نظر بگیرید. پارچ های سیم پیچ بهتر و کمتر زمان آسان تری برای میخ زدن هم قدرت و هم دقت خواهند داشت، که این طرح را بسیار مفید می کند، تا زمانی که پارچ شما از کالیبر خوبی برخوردار باشد. با این حال، این بدان معنی است که زمین های کوچکتر یا خسته کار سخت تری خواهند داشت.

آنالوگ خالص

شیب آنالوگ خالص را می توان مخلوطی از هدف گیری نقطه ای و متری در نظر گرفت. شما هنوز از چوب مناسب برای ردیابی سیم پیچ خود در فرمان روی صفحه استفاده می کنید، اما این حرکت با حرکت عمودی ساده تری انجام می شود که به زمان صحیح بستگی دارد، مانند متر. اگر نقطه بسیار نامرتب است، اما ترجیح می‌دهید چیزی لمس‌پذیرتر از فشار دادن دکمه‌ها داشته باشید، حرکت نرم چوب سمت راست، که برای یک آنالوگ خالص ضروری است، انتخاب خوبی است، اگرچه من همچنان پیشنهاد می‌کنم برای دانستن آن به متر بچسبید.

نبض

Pulse احتمالاً بدترین نسخه گروه است. ساده است، اما اصلاً دلیل ارائه آن قابل توجیه نیست. در تئوری، سقف بالای مهارت‌های دقیق سوار شدن به این معنی است که بازیکنان بزرگ در نهایت آن را ترجیح خواهند داد. اما نبض فقط دست و پا چلفتی است، نه بالا. هنگامی که متوجه زمین شدید، زمانی که دایره تپش سریع در کوچکترین اندازه خود است، باید دکمه عمل را فشار دهید.

هرچه کوچکتر باشد، ارتفاع دقیق تر خواهد بود، اما حتی با پارچ های نخبه، دایره با چنان سرعتی می تپد که تقریباً مضحک است. تپش به سختی بیشتر از یک بازی کارناوال است و باید نادیده گرفته شود.

کلاسیک

مانند کنترل‌های wad کلاسیک، پاس کلاسیک ساده‌ترین گزینه برای بازیکنان جدید یا کسانی است که به دنبال چیزی نیستند، حتی نسبتاً پیچیده. با ارائه کلاسیک شما زمین، مکان آن را انتخاب می کنید و تحویل می دهید. این خوب و آسان است و اگر نمی‌خواهید نگران سایر مینی‌بازی‌ها و اعلان‌های روی صفحه‌ای باشید که توسط طرح‌های مختلف کنترل فید دیگر ارائه می‌شوند، انتخاب خوبی است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.