منو سایت

MLB Show – چگونه زمین را حدس بزنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
MLB Show - چگونه زمین را حدس بزنیم

وقتی با MLB The Show 22 روبرو می شوید، می خواهید مطمئن شوید که برای هر کاری آماده هستید. به خصوص هنگام بازی در سختی بالاتر، می توانید انتظار داشته باشید که ضربه زدن به توپ کوچکی که با سرعت بزرگراه به سمت شما می آید چندان آسان نباشد. اما در حالی که هیچ چیز جز تمرین نمی تواند نوسان شما را کامل کند، این بازی به شما این فرصت را می دهد که با ویژگی Guess Pitch زندگی خود را کمی آسان تر کنید. در این راهنما نحوه فعال و غیرفعال کردن Guess Pitch و همچنین نحوه استفاده از انواع مختلف آن را به شما نشان خواهیم داد.

نحوه استفاده از Guess Pitch

R2 / RT را در انتها نگه دارید تا لیستی از آهنگ های موجود در مجموعه پارچ نمایش داده شود. دکمه های مربوطه را در کنار هر ارتفاع می بینید و با فشار دادن یکی از این دکمه ها روی کنترلر خود این ارتفاع را به عنوان حدس خود انتخاب می کنید.

وقتی می‌خواهید حدس بزنید چه قدمی برمی‌دارید، هم زمینه بازی و هم ترجیحات حریف را در نظر بگیرید. این می تواند هنگام رویارویی با سایر بازیکنان PvP دشوار باشد، زیرا آنها در واقع به هیچ منطقی در دنیای واقعی محدود نمی شوند. اگر آنها بخواهند لغزنده را برای کل بازی پرتاب کنند، می توانند، در حالی که CPU به احتمال زیاد از سطوحی استفاده می کند که بر اساس منطق داخلی آن منطقی است.

به عنوان مثال، این به این معنی است که باخت 3-0 باید این نوید را بدهد که قدم بعدی پرتاب کننده دور از لبه های زمین ضربه زن خواهد بود و احتمالاً توپی نیست که بشکند. به طور مشابه، اگر می‌دانید که با یک پارچ نخبه روبرو هستید که دوست دارد منحنی سه نقطه‌ای را پرتاب کند، باید از این داده‌ها برای شناخت حداقل زمین، اگر نه مکان، استفاده کنید. بعد از هر زمین از اطلاعات کافی روی صفحه استفاده کنید و با گذشت زمان می توانید مدل هایی را پیدا کنید که می توانید از آنها استفاده کنید.

زمانی که حدس زدید چه نوع زمینی دارید، هدف بعدی شما این است که حدس بزنید پارچ آن را به کجا پرتاب خواهد کرد. R2 / RB را نگه دارید و از چوب چپ برای انتخاب یکی از شش ناحیه موجود استفاده کنید.

اگر ارتفاع و مکان مناسب را انتخاب کنید، بازخوردی در مورد نحوه ارتعاش کنترلر دریافت خواهید کرد و در ناحیه انتخابی خود یک لهجه قرمز دریافت خواهید کرد که به شما اطمینان بیشتری نسبت به تاب خوردن می دهد. فقط این منطقه را هنگام چرخش انتخاب کنید و زمان خود را روی جایزه تماس شرط بندی کنید.

Guess Pitch یک گزینه انتخابی است، شبیه به فراخوانی مدافع مایک در Madden. دانستن کاری که انجام می دهید می تواند شما را حتی بهتر کند. با این حال، اگر مهارت های قوی برای بازی ندارید، نگران نباشید. احتمالاً به نفع شماست که از حدس زدن زمین خودداری کنید، زیرا حدس زدن نادرست با مجازات تماس و زور همراه است.

فقط در صورتی از Guess Pitch استفاده کنید که برای شما راحت باشد.
فقط در صورتی از Guess Pitch استفاده کنید که برای شما راحت باشد.

چهار حالت اصلی Guess Pitch وجود دارد که هر کدام پاداش‌ها و جریمه‌های خاص خود و همچنین سطوح مختلف بازخورد را دارند. آن ها هستند:

  • Quadrant: به شما امکان می دهد سبک زمین و مکان را در جعبه خمیر که به چهار ربع تقسیم شده است حدس بزنید. پاداش ها و جریمه ها به طور پیش فرض

  • بدون بازخورد: از یک ربع استفاده می کند اما بازخورد بصری یا لمسی ارائه نمی دهد. پاداش ها بیشتر و جریمه ها کمتر است.

  • کلاسیک: اگر درست حدس بزنید، مکان دقیق زمین را نشان می دهد. هم پاداش ها و هم جریمه ها بسیار بالاتر از پیش فرض هستند.

  • PCI: به شما امکان می دهد حتی پس از حدس زدن صحیح ارتفاع، نشانگر پوشش ارتفاع (مکانیک حدس ارتفاع) را آزادانه حرکت دهید.

چگونه Guess Pitch را روشن و خاموش کنیم

چه بخواهید به Guess Pitch فرصت بدهید، این ویژگی را به طور کامل غیرفعال کنید یا نسخه دیگری از ویژگی را امتحان کنید، این گزینه ها فقط یک سوئیچ هستند.

برای روشن یا خاموش کردن Guess Pitch، کافی است به تنظیمات بروید، Batting & Baserunning را انتخاب کنید، سپس R2 / RT را فشار دهید تا به تنظیمات پیشرفته بروید. از اینجا می‌توانید نسخه‌ای از Guess Pitch را که می‌خواهید استفاده کنید، تغییر دهید و همچنین این ویژگی را به طور کامل خاموش کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.