MLB بازی ها را با اولین خاموش شدن از سال 1994 لغو می کند، MLB The Show 22 هنوز در راه است

MLB بازی ها را با اولین خاموش شدن از سال 1994 لغو می کند، MLB The Show 22 هنوز در راه است

MLB بازی ها را با اولین خاموش شدن از سال 1994 لغو می کند، MLB The Show 22 هنوز در راه است

فصل لیگ برتر بیسبال در سال 2022 طبق برنامه شروع نخواهد شد، زیرا مالکان لیگ برتر بیسبال و اتحادیه بازیکنان لیگ برتر نتوانستند بر سر یک قرارداد استخدامی جدید به توافق برسند. با این حال، MLB The Show 22 سونی همچنان در برنامه‌ریزی قرار دارد تا در اوایل آوریل منتشر شود.

MLB و اتحادیه بازیکنان پس از نزدیک به یک سال مذاکره قرارداد نتوانستند به یک توافقنامه جدید چانه زنی دست یابند. آخرین مهلت برای دستیابی به توافق امروز ساعت 17:00 به وقت شرقی بود و هر دو طرف نتوانستند این کار را انجام دهند.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: MLB The Show 22 – Breaking Down the Wal

راب مانفرد، کمیسر MLB در یک کنفرانس خبری گفت که برخی از مسابقات لغو خواهند شد – فصل قرار بود در 31 مارس شروع شود. از زمان اعتصاب 1994-1995، این اولین بار است که مسابقات MLB به دلیل توقف کار لغو یا به تعویق افتاده است.

900 بازی در آن سال لغو شد، از جمله سری جهانی 1994. می‌توانید این داستان را در نیویورک تایمز مشاهده کنید تا در مورد قفل شدن بیشتر بدانید، در حالی که بیانیه اتحادیه بازیکنان در زیر آمده است.

در مورد MLB The Show 22، آماده است تا گسترده ترین نسخه در تاریخ این سری تحسین شده را داشته باشد. علاوه بر این که امسال به تنهایی و از طریق Xbox Game Pass دوباره به ایکس باکس آمد. سونی نسخه انحصاری سابق پلی استیشن و سوییچ را منتشر می کند.

GameSpot با سونی تماس گرفت تا جزئیات بیشتری در مورد تأثیری که توقف MLB می‌تواند بر روی MLB The Show 22 داشته باشد به دست آورد. برای اطلاعات بیشتر، دوباره با GameSpot بررسی کنید.

MLB The Show 22 – که شامل سوپراستار Shohei Ohtani بر روی جلد است – دارای نسخه های زیادی برای انتخاب است، بنابراین ممکن است برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای پیش خرید GameSpot برای MLB The Show 22 مراجعه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.