منو سایت

Metroidvania و 5 بازی دیگر را تنها با 7 دلار دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Metroidvania و 5 بازی دیگر را تنها با 7 دلار دریافت کنید

Metroidvania و 5 بازی دیگر را تنها با 7 دلار دریافت کنید

پرتاب های متعصب الف مجموعه جدید بازی های کامپیوتری که شامل چند بازی عالی با قیمت بسیار پایین می باشد. Killer Bundle 22 دارای دو سطح است: اولی پنج بازی با پنج دلار به شما می دهد، در حالی که دومی 7 دلار قیمت دارد و با یک بازی اضافی همراه است. با توجه به اینکه بسته شامل بازی‌های زیادی است که ارزش دسترسی به خود را دارند – Blasphemous، Severed Steel و My Time at Portia، برای نام بردن از چند بازی، Killer Bundle 22 ارزش باورنکردنی را ارائه می‌کند.

اگر Metroidvanias و Souls را دوست دارید، حتما باید Blasphemous را ببینید. این اسکرول کناری دارای یک پیشرفت به سبک مترو به دنیایی باشکوه و خونین است. نبرد وحشیانه است، رئیس ها هیولاهای عجیب و غریبی هستند، و فضای متشنج باعث می شود تحقیقات هیجان انگیز باشد. کفر به طور منظم 25 دلار هزینه دارد.

Severed Steel یک بازی جایزه است که در بسته سطح 7 دلاری گنجانده شده است. اگرچه این FPS تک‌نفره در سال گذشته تحت رادار قرار گرفت، اما در حال حاضر امتیاز کاربر «بسیار مثبت» در Steam دارد. Severed Steel به لطف گیم پلی سریع و محیط های مخرب بر سبک تاکید دارد. فولاد برش معمولاً 25 دلار هزینه دارد.

پس از لذت بردن از اکشن ضربان دار Blasphemous و Severed Steel، می توانید در بازی معمولی My Time at Portia استراحت کنید. در این بازی به سبک Stardew Valley شما یک کارگاه راه اندازی می کنید و به همشهریان خود در فعالیت های آرام مانند کشاورزی و پرورش حیوانات کمک می کنید.

از دیگر بازی های موجود در Killer Bundle 22 می توان به Cook، Serve، Delicious 3، Morbid: The Seven Acolytes و Riot – Civil Unrest اشاره کرد.

بسته 22 آدمکش متعصب

سطح 1 – 5 دلار

  • کفرآمیز
  • زمان من در پورتیا
  • طبخ، سرو، خوشمزه 3
  • مرضی: هفت خدمتکار
  • شورش – ناآرامی های مدنی

سطح 2 – 7 دلار

  • تمام بازی های ذکر شده در بالا
  • فولاد را برش دهید