منو سایت

Metroid Dread و سوئیچ های انحصاری بیشتر با تخفیف در فروش جدید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Metroid Dread و سوئیچ های انحصاری بیشتر با تخفیف در فروش جدید

Metroid Dread و سوئیچ های انحصاری بیشتر با تخفیف در فروش جدید

GameFly دوباره تخفیف های بزرگی را برای کاتالوگ استفاده شده خود ارائه می دهد، با موفقیت هایی مانند Deathloop، Ratchet & Clank: Rift Apart و Metroid Dread با قیمت های عالی. برای استفاده از این پس انداز، لازم نیست عضو GameFly باشید، و اکثر محصولات با جعبه و دفترچه راهنمای جدید ارائه می شوند.

ما به کاتالوگ بهترین پیشنهادات GameFly برای PlayStation، Xbox و Switch نگاهی انداختیم و آنها را در زیر لیست کردیم. اگر هیچ یک از آنها توجه شما را جلب نکرد، اما مطمئن شوید که فهرست کامل را بررسی کنید – با ده ها بازی موفق در فروش، مطمئنا چیزی برای شما وجود خواهد داشت.

بهترین معاملات GameFly Switch

بازی‌های نینتندو سوییچ برخی از بهترین تخفیف‌ها را دریافت می‌کنند و عناوین محبوبی مانند Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl تنها با قیمت ۴۵ دلار در دسترس هستند. Metroid Dread، یکی از بهترین بازی های سال 2021، به 40 دلار کاهش یافته است – همانطور که Pokemon Snap جدید است. لیست تخفیف های سوییچ کوتاه اما پر از مهاجمان سنگین است.

بهترین معاملات GameSly پلی استیشن

Deathloop یک قیمت توافقی مطلق 20 دلار است، اما اگر به دنبال اقدام مشترک هستید، می توانید Rainbow Six: Extraction را نیز با همین قیمت پیدا کنید. و با وجود برخی مشکلات اولیه، Battlefield 2042 به آرامی همه چیز را تغییر می دهد. تنها با 30 دلار اعلام شد، اکنون ممکن است زمان خوبی برای غواصی باشد.

بهترین معاملات GameFly Xbox

اگر هنوز آخرین ماجراجویی Halo را تجربه نکرده اید، می توانید Halo Infinite را با ۲۵ دلار دریافت کنید. Far Cry 6، Crysis Remastered Trilogy و Resident Evil Village نیز با قیمتی کمتر از 25 دلار در دسترس هستند. Outriders یکی از ارزان ترین بازی های کاتالوگ GameFly با قیمت 10 دلار است و توصیه ای آسان برای این قیمت جدید است.