منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Metroid Dread حالت Boss Rush را به آخرین به روز رسانی رایگان اضافه می کند

Metroid Dread حالت Boss Rush را به آخرین به روز رسانی رایگان اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Metroid Dread حالت Boss Rush را به آخرین به روز رسانی رایگان اضافه می کند

Metroid Dread حالت Boss Rush را به آخرین به روز رسانی رایگان اضافه می کند

Metroid Dread در آخرین آپدیت رایگان خود حالت Boss Rush را اضافه کرد که طبق گفته های آن به صورت زنده منتشر شد نینتندو.

این حالت به شما این امکان را می دهد که دستکشی از باس ها به دست بگیرید و در حالی که منابع موشکی بین هر نبرد تجدید می شود، ساموس آران تمام آسیب ها را با خود به نبرد بعدی خواهد برد. برای هر رئیس شکست خورده، ساموس می تواند آمار و زرادخانه خود را بهبود بخشد.

Survival Rush نیز اضافه شده است، اگرچه این حالت با Boss Rush متفاوت است، زیرا زمان محدودی برای از بین بردن هر چه بیشتر دشمنان خواهید داشت. راکت ها و سلامتی بین دورها دوباره پر نمی شوند، اما هر ملاقات موفق با رئیس زمان بیشتری را به ساعت شما اضافه می کند.

اگر این به اندازه کافی چالش برانگیز نیست، Dread Mode با چالش Boss Rush خودش به روز شده است. شما نه تنها باید با 12 رئیس روبرو شوید، بلکه این کار را بدون یک ضربه انجام دهید یا بازی تمام شده است. یک حالت تمرینی وجود خواهد داشت که در آن قبل از شروع مرگبارترین چالش Metroid Dread، بدن خود را گرم کنید.

نینتندو قبلاً در ماه فوریه یک به‌روزرسانی رایگان به Metroid Dread اضافه کرده بود که بازی را با دو حالت سختی جدید گسترش داد. این شامل حالت ترسناک فوق الذکر و عنصر کشتن یک تیر آن و همچنین حالت کاملاً مخالف تازه کار و دشواری در دسترس تر آن است.

Metroid Dread در اکتبر سال گذشته همراه با مدل OLED Nintendo Switch راه اندازی شد. به گفته داگ بوسر، رئیس نینتندو آمریکا، فروش مثبت به آن “بهترین شروع را برای هر بازی متروید” داد، و نظرات تا کنون بسیار مثبت بوده است.

در بررسی بازی Metroid Dread از GameSpot، استفن پتیت به آن امتیاز 8/10 داد و نوشت: «بیش از هر چیز دیگری، Metroid Dread احساس می‌کند که پس از مدت‌ها غیبت به مکانی راحت باز می‌گردد. اگرچه گیم پلی بازی بهبود یافته و ویژگی های جدیدی به ترکیب اضافه شده است، اما Dread به فرمول نسخه های قبلی خود کاملاً پایبند است. از این گذشته، برای طرفداران قدیمی مانند من، این احتمالاً برای بهترین است. اینجا چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. ما دوباره در خانه هستیم.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.