منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Marvel’s Spider-Man در ماه آگوست، مایلز مورالز پاییز امسال برای رایانه های شخصی بازسازی شد

Marvel’s Spider-Man در ماه آگوست، مایلز مورالز پاییز امسال برای رایانه های شخصی بازسازی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Marvel's Spider-Man در ماه آگوست، مایلز مورالز پاییز امسال برای رایانه های شخصی بازسازی شد

Marvel's Spider-Man در ماه آگوست، مایلز مورالز پاییز امسال برای رایانه های شخصی بازسازی شد

در طول آخرین گیم پلی سونی، بازی های انحصاری رایانه های شخصی پلی استیشن تایید شد: Marvel’s Spider-Man Remastered و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

نمایش State of Play تریلر بازی Spider-Man Remastered را نشان داد – تاریخ انتشار 12 آگوست را تایید کرد – در حالی که وبلاگ PlayStation تایید کرد که Miles Morales نیز در پاییز برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. Spider-Man Remastered مرد عنکبوتی را دنبال می کند در حالی که او از نیویورک در برابر Electro، Rhino، Mister Negative و دیگران دفاع می کند. تریلر State of Play تایید می کند که نسخه PC بازی شامل هر سه فصل دانلود خواهد بود: Silver Lining، Turf Wars و The City That Never Sleeps.

در حال پخش: تریلر کامپیوتری بازسازی شده Marvel’s Spider-Man | Sony State of Play ژوئن 2022

Marvel’s Spider-Man ابتدا در سپتامبر 2018 روی پلی استیشن 4 عرضه شد. نسخه بازسازی شده با بهترین نسخه Marvel’s Spider-Man: Miles Morales که در تاریخ 12 نوامبر 2020 با پلی استیشن 5 عرضه می شود، کامل شد.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 در جریان نمایش پلی استیشن در سپتامبر 2021 با بازی پیتر پارکر و مایلز مورالس معرفی شد و برای مبارزه با جرم و جنایت با هم متحد شدند. ونوم، معروف‌ترین دشمن مرد عنکبوتی، از اینکه بخشی از دنباله‌ی فیلم باشد به نوعی آزرده شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.