منو سایت

Marvel’s Midnight Suns بیش از 50 ساعت محتوای داستانی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Marvel's Midnight Suns بیش از 50 ساعت محتوای داستانی دارد

به گفته بازیکنان Firaxis Studio محتوای داستان را کامل می کند بازی Marvel Midnight Suns آنها باید حدود 50 ساعت زنده بمانند و این محتوا همراه با ماموریت های فرعی به 80 ساعت می رسد.

به گزارش پارسی گیم، با توجه به پخش زنده ای که به تازگی توسط استودیو سازنده این بازی منتشر شده است، استودیو Firaxis اطلاعات جالبی در مورد این عنوان در اختیار مخاطبان قرار داده است که با تایید مدیر خلاق بازی، جیک سولومون، تهیه شده توسط گرت دی آنجلیس، علاقه مند به پایان کمپین. داستان بازی دارای 45 مرحله برای تکمیل موفقیت آمیز است و اگر فقط روی قسمت داستان تمرکز کنند باید حدود 40 تا 50 ساعت برای تکمیل آن وقت بگذارند. De Angelis گفت: “من می توانم بگویم 50 ساعت، حداقل چیزی بین 45 تا 50 ساعت.” البته، این زمان برای گیمرهایی است که می خواهند بازی را به صورت خطی انجام دهند و به هیچ یک از مراحل فرعی نپرند. و ماموریت های جانبی

وی در ادامه افزود: اگر بازیکنان به دنبال گام های جانبی بیشتری هستند، باید زمان بیشتری را در بازی صرف کنند. بر اساس گزارش های مختلف از آزمایش کنندگان بازی، طرفداران باید حدود 70 تا 80 ساعت برای تکمیل تمام مراحل بازی وقت بگذارند. جالب اینجاست که طبق گفته آزمایش کنندگان این زمان فقط برای انجام مراحل اصلی و بدون انجام مراحل فرعی ثبت شده است. همانطور که به نظر می رسد ما با یک اثر بزرگ نقش آفرینی و نقش آفرینی روبه رو هستیم که تمام تمرکز و زمان شما را می طلبد.

داستان بازی Midnight Suns مارول

پیش نمایشی از محتوای غنی بازی Marvel’s Midnight Suns

به گفته سازندگان، در ابتدا کار با سیستم بازی و نبردهای کارتی این عنوان آسان نخواهد بود و نیاز به زمان جداگانه ای دارد تا بازیکنان به مکانیزم آن عادت کنند. همانطور که احتمالا می دانید، بازی های نوبتی و تصادفی برای سیستم مبارزه بسیار مهم هستند زیرا حرکت هر بازیکن تعیین کننده پیروزی و شکست و همه رویدادهای مختلف در روند بازی است.

طبق توضیحات سازندگان، بازیکنان می توانند 8 کارت را با قهرمانان مورد نظر خود به میدان نبرد بیاورند که با توجه به شخصیت و مهارت های شخصیت آنها متفاوت خواهد بود. در طول گیم پلی، بازیکنان می توانند قدرت و توانایی های شخصیت خود را شخصی سازی کنند. اگرچه ممکن است همین موضوع در مقایسه با شخصیت هانتر کمتر باشد زیرا او قدرت و قابلیت های زیادی دارد.

در روند اجرای بازی می توانید با شخصیت های دیگر ارتباط برقرار کرده و با آنها دوست شوید، این امر منجر به افزایش قدرت شما در مبارزات می شود. با افزایش سطح دوستی شما با شخصیت های دیگر، ترکیب های شگفت انگیز و قدرتمندی دریافت خواهید کرد که به همراه 8 کارت موجود به شما در جنگ کمک می کنند. افرادی که این بازی را تجربه کرده اند، آن را بعد از Guardians of the Galaxy یک موفقیت دیگر می دانند.

Marvel's Midnight Suns بیش از 50 ساعت محتوای داستانی دارد

تریلر بازی Midnight Suns مارول منتشر شد

بازی Marvel’s Midnight Suns ابتدا در تاریخ 2 دسامبر (11 آذر 1401) برای پلتفرم های نسل نهم منتشر می شود. Xbox Series X/S، PlayStation 5 و PC و PlayStation 4، Xbox One و Nintendo Switch با اندکی تاخیر عرضه خواهند شد. آنها در تاریخ بعدی منتشر خواهند شد.

منبع: gamingbolt