منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Marvel Contest of Champions در رویدادی جدید در حال غواصی در دنیای چندگانه جنون است

Marvel Contest of Champions در رویدادی جدید در حال غواصی در دنیای چندگانه جنون است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Marvel Contest of Champions در رویدادی جدید در حال غواصی در دنیای چندگانه جنون است

Kabam Entertainment یک رویداد محدود زمانی جدید را برای Marvel: Contest of Champions اعلام کرده است که بازیکنان را به همراه دکتر استرنج و دو نفر از نزدیکترین همکارانش به Multiverse of Madness می برد.

Wong و Rintrah به عنوان بخشی از این بروزرسانی به نبرد خواهند پیوست و هر دو از قدرت عرفانی خود برای کمک به آنها در هنگام مبارزه استفاده می کنند. دامنه حرکت ونگ شامل ضربه ای است که از پورتال و پرتو Octessence می گذرد، در حالی که رینترا از توانایی های مختلفی استفاده می کند که قدرت او را در طول نبرد افزایش می دهد.

سوپریم ویزارد دکتر استرنج وارد مسابقه قهرمانان می شود.
سوپریم ویزارد دکتر استرنج وارد مسابقه قهرمانان می شود.

خود دکتر استرنج نیز به عنوان یک مکمل رایگان به لیست تمام بازیکنانی که از هم اکنون تا 8 ژوئن وارد می شوند در دسترس خواهد بود. مجموعه حرکات او در طول تریلر نشان داده نشد، اما نگاهی کوتاه به مدل شخصیتی که در تاریکی پوشانده شده بود، داشتیم.

Marvel Contest of Champions یک بازی مبارزه ای دوبعدی با شخصیت ها و شروران از سراسر جهان مارول است. این بازی هم اکنون برای دستگاه های iOS و اندروید در دسترس است. دکتر استرنج: The Multiverse of Madness در تاریخ 6 مه در سراسر کشور به نمایش در خواهد آمد، به دنبال جادوگر عالی که سعی دارد با کمک جادوگر اسکارلت، آمریکا چاوز و دیگران در چند جهان حرکت کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.