منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Mario Kart 8 Deluxe که 5 سال پیش در چنین روزی عرضه شد، پرفروش ترین بازی سوئیچینگ است

Mario Kart 8 Deluxe که 5 سال پیش در چنین روزی عرضه شد، پرفروش ترین بازی سوئیچینگ است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Mario Kart 8 Deluxe که 5 سال پیش در چنین روزی عرضه شد، پرفروش ترین بازی سوئیچینگ است

Mario Kart 8 Deluxe که 5 سال پیش در چنین روزی عرضه شد، پرفروش ترین بازی سوئیچینگ است

این یک روز فراموش نشدنی در تاریخ ماریو کارت است. Mario Kart 8 Deluxe در چنین روزی، 28 آوریل، پنج سال پیش در سال 2017 منتشر شد. از آن زمان، این بازی به یک غول مطلق تبدیل شده است که فقط به رشد خود ادامه می دهد.

تا 31 دسامبر 2021، Mario Kart 8 Deluxe 43.35 میلیون نسخه فروخته است که قطعاً پرفروش‌ترین بازی Switch است (به دنبال آن Animal Crossing: New Horizons با فروش 37.62 میلیون نسخه است). نینتندو تعداد فروش جدیدی را برای بزرگترین بازی های خود در ماه مه با آخرین جلسه برنده خود اعلام خواهد کرد، بنابراین Mario Kart 8 Deluxe تنها از نظر پایه نصب رشد خواهد کرد.

در حال پخش: Mario Kart 8 Deluxe – مقایسه گرافیک دوره های شتاب

موفقیت Mario Kart 8 Deluxe در فروش به ویژه قابل توجه است زیرا به خودی خود یک بازی “جدید” نیست. Mario Kart 8 Deluxe نسخه بهبود یافته Mario Kart 8 است که در ابتدا برای Wii U در سال 2014 منتشر شد. این بازی با فروش 8.46 میلیون نسخه تبدیل به پرفروش ترین بازی Wii U تا به امروز شد. در مجموع، Mario Kart 8 و Deluxe کمتر از 52 میلیون نسخه فروخته اند. این شامل کپی های موجود در بسته هایی مانند بسته محبوب جمعه سیاه نینتندو سوییچ می شود.

Mario Kart 8 Deluxe دارای گرافیک بهتر، نرخ فریم بالاتر و تغییرات در حالت نبرد است. هر دو Mario Kart 8 و Deluxe دارای سطوح دلبستگی قوی هستند. Wii U 13.56 میلیون دستگاه و Mario Kart 8 8.46 میلیون نسخه فروخت. در همین حال، سوییچ تاکنون 103 میلیون دستگاه را جابجا کرده است و 43.35 میلیون دستگاه Mario Kart 8 Deluxe فروش داشته است.

برای مقایسه، Mario Kart Wii 37.38 میلیون نسخه فروخت، در حالی که Mario Kart 7 18.95 میلیون نسخه برای Nintendo 3DS فروخت. در همین حال، Mario Kart DS 23.60 میلیون نسخه فروخت. Mario Kart 8 Deluxe به عنوان پرفروش ترین بازی مسابقه ای تمام دوران در صنعت بازی شناخته می شود.

در اوایل سال جاری، اعلام شد که نینتندو در حال کار بر روی Mario Kart 9 با یک «پیچش جدید» است. با این حال، نینتندو هنوز پشتیبانی از Mario Kart 8 Deluxe را به پایان نرسانده است، زیرا این شرکت بازی را با 48 دوره DLC پولی عظیم تا پایان سال 2023 حفظ می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.