منو سایت

Mafia برای بیستمین سالگردش در Steam رایگان خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Mafia برای بیستمین سالگردش در Steam رایگان خواهد بود

بر اساس اطلاعات دریافتی، ناشر سری بازی‌های Mafia یعنی 2K Games در نظر دارد بازی Mafia را به مدت محدود از تاریخ 1 تا 5 سپتامبر 2022 (10 تا 15 شهریور) به صورت رایگان در سرویس Steam به این مناسبت در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. از بیستمین سالگرد این عنوان این کمپانی با نمایش عکس سیاه و سفیدی از گروهی از اوباش در حال جشن گرفتن این بیانیه و خبر را به طرفداران اعلام کرد.

به گزارش پارسی گیم، بازی Mafia تقریبا 20 سال پیش در تاریخ 29 مرداد 1381 (7 شهریور 1381) برای پلتفرم های نسل هفتم منتشر شد و توانست طرفداران بی شماری را به خود جذب کند و تا به امروز سه نسخه از این عنوان منتشر شده است. و ویرایش دوم آن جزو پرطرفدارترین عناوین است. در گذشته عناوین GTA و Mafia به عنوان بهترین بازی های اکشن جهان باز توسط کمپانی های معروف 2K Games و Rockstar به علاقه مندان به جنایات سازمان یافته و آشوب در کشور ارائه می شد.

در حالی که GTA محتوای آنلاین را اضافه کرد و تا حدودی تمرکز خود را از تک‌نفره جدا کرد، Mafia روی حالت تک‌نفره متمرکز ماند و از آنلاین شدن خودداری کرد. با این حال، بازسازی نسخه اول این سه گانه به بهترین شکل انجام شد و توانست رضایت منتقدان و طرفداران را در سال 2020 به بهترین نحو جلب کند.

بازی مافیا رایگان است

دانلود رایگان بازی مافیا

طبق اخبار منتشر شده، بازیکنان می توانند در زمان تعیین شده وارد اکانت استیم خود شده و به صورت رایگان از بازی مافیا لذت ببرند. همچنین در بیانیه ای ساخت نسخه چهارم بازی Mafia تایید شد و حالا طرفداران می توانند این عنوان را برای نگاهی تازه به خاطرات خود تجربه کنند.

جالب اینجاست که 2K Games یک هشتگ در توییتر ایجاد کرد و از طرفداران خواست تا خاطرات خود را از سری بازی های مافیا به اشتراک بگذارند. حال با این خبر باید منتظر باشیم تا این کمپانی بازی Mafia را در تاریخ ذکر شده رایگان کند تا طرفداران خاطرات خوش گذشته خود را مرور کنند. Hangar 13 همچنین از توسعه Mafia 4 خبر داد و این کار در مراحل اولیه تولید است.

منبع: Pcgamesn