منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Lost Ark در هر زمان از 1 میلیون عبور کرد و Cyberpunk 2077 را شکست داد و به چهارمین بازی بزرگ Steam در تمام دوران تبدیل شد.

Lost Ark در هر زمان از 1 میلیون عبور کرد و Cyberpunk 2077 را شکست داد و به چهارمین بازی بزرگ Steam در تمام دوران تبدیل شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Lost Ark در هر زمان از 1 میلیون عبور کرد و Cyberpunk 2077 را شکست داد و به چهارمین بازی بزرگ Steam در تمام دوران تبدیل شد.Lost Ark در هر زمان از 1 میلیون عبور کرد و Cyberpunk 2077 را شکست داد و به چهارمین بازی بزرگ Steam در تمام دوران تبدیل شد.

بازی PC MMO Lost Ark که اخیراً منتشر شده است، همچنان در Steam در حال افزایش است و اخیراً از 1 میلیون بازیکن همزمان فراتر رفته و در راه تبدیل شدن به چهارمین بازی پربازیگر در تاریخ استیم است.

طبق گفته‌های SteamDB، Lost Ark تنها پنجمین بازی است که تاکنون از 1 میلیون بازیکن به طور همزمان در Steam عبور کرده است، بقیه بازی‌ها Cyberpunk 2077، Dota 2، CS: Go و PUBG هستند.

پس از راه اندازی دسترسی زودهنگام برای افرادی که بسته موسس را خریداری کردند، Lost Ark به طور رسمی آن را به عنوان یک بازی رایگان در 11 فوریه با برخی اصلاحات قابل توجه در هنگام راه اندازی برای همه منتشر کرد. این موضوع کمی تاخیر داشت، اما در نهایت همان روز منتشر شد.

Lost Ark همچنین تعداد زیادی بیننده در Twitch (که متعلق به ناشر Lost Ark آمازون است) دیده است. این بازی در ابتدای بازی بیش از 1.3 میلیون بیننده را دید که استریم های مربوط به Lost Ark را تماشا کردند. تماشای استریم‌های خاص بازی به بازیکنان در بازی جوایزی در قالب Twitch Drops به عنوان بخشی از رویداد راه‌اندازی Legends of Lost Ark می‌دهد.

Lost Ark دومین داستان موفقیت آمازون گیمز در ماه های اخیر است، پس از نسخه بزرگ MMO New World در سال 2021. Lost Ark در اصل سال ها پیش در کره جنوبی منتشر شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Lost Ark، آخرین کتابچه راهنمای GameSpot را در زیر ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.