منو سایت

Like a Dragon 8 رسما معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Like a Dragon 8 رسما معرفی شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو Ryu Ga Gotoku و سگا به طور رسمی از هشتمین بازی اصلی سری Yakuza با نام Like a Dragon 8 رونمایی کردند.

اگر از طرفداران سری Yakuza هستید، امروز برای شما بسیار عالی است. Like a Dragon: Ishin امروز صبح به عنوان بخشی از رویداد State of Play رونمایی شد. این اثر که در واقع بازسازی Ryu ga Gotoku Ishin است، سری Yakuza را به قرن نوزدهم می برد. همچنین ساعاتی پیش استودیو Ryu Ga Gotoku بازی Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name را معرفی کرد. این اثر وقایع زندگی Kazuma Kiryu، قهرمان بازی های قبلی سری Yakuza را پس از بازی Yakuza 6: The Song of Life نشان می دهد.

اما محصولات جدید استودیو Ryu Ga Gotoku تنها به این دو بازی ختم نمی شود. پس از مدت ها انتظار، سرانجام این استودیو در جریان رویداد Ryu Ga Gotoku Summit، هشتمین بازی اصلی از سری Yakuza را با نام Like a Dragon 8 معرفی کرد. در تریلر این اثر مشخص است که ایچیبان کاسوگا، قهرمان فیلم Yakuza: Like a Dragon و کازوما کیریو با هم متحد شده اند.

بازی Like A Dragon 8 سری Yakuza

کازوما کیریو در Like a Dragon 8 باز می گردد

Like a Dragon 8 که به عنوان “بزرگترین اثر در تاریخ مجموعه Yakuza” نامگذاری شده است، از عناصر نقش آفرینی معرفی شده در Yakuza: Like a Dragon بهره می برد. شخصیت های Kazuma Kiryu و Ichiban Kasuga هر کدام از همراهان خود استفاده می کنند. برای مثال شخصیت هایی مانند یو نانبا و کویچی آداچی در تیم کاسوگا حضور دارند. استودیو Ryu Ga Gotoku هنوز دلایل بازگشت کازوما کیریو را اعلام نکرده است. اما ماسایوشی یوکویاما، تهیه کننده اجرایی سریال Yakuza اشاره کرده است که Dragon Dojima (با نام مستعار Kazuma Kiryu) با موضوعاتی مانند عواقب اقدامات گذشته و بار آینده برخورد خواهد کرد.

Like a Dragon 8 رسما معرفی شد

تریلر رونمایی از بازی As a Dragon 8

Like a Dragon 8 در سال 2024 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد این شغل چیست؟ آیا با اتحاد ایچیبان کاسوگا و کازوما کیریو موافقید؟ به نظر شما بازگشت شخصیت اصلی سریال یاکوزا چه تاثیری بر آینده این سریال خواهد داشت؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot