منو سایت

Like a Dragon بر اساس انیمه One Piece ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Like a Dragon بر اساس انیمه One Piece ساخته شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، ماسایوشی یوکویاما که به عنوان تهیه کننده سریال Yakuza شناخته می شود، در مصاحبه ای گفته است که Yakuza: Like a Dragon بر اساس انیمه One Piece ساخته می شود.

Yakuza: Like a Dragon به چند دلیل نقطه عطفی برای سریال Yakuza در نظر گرفته می شود. این اثر نه تنها شخصیت جدیدی را معرفی می کند، بلکه از حس متفاوتی نسبت به آثار قبلی بهره می برد. ایچیبان کاسوگا به عنوان شخصیت اصلی جدید، ویژگی های اخلاقی مختلفی دارد که کاملاً مخالف کازوما کیریو است. قبلا مشخص شده بود که این جنبه از شخصیت ایچیبان کاسوگا به خاطر شخصیت لوفی از انیمه One Piece است.

ماسایوشی یوکویاما تهیه کننده سریال Yakuza اخیرا مصاحبه ای با Crunchy Roll داشته است. او در این مصاحبه درباره تاثیر انیمه One Piece بر Yakuza: Like a Dragon صحبت کرد. ماسایوشی یوکویاما گفت: «من قبلاً هرگز در مورد آن صحبت نکرده‌ام، بنابراین مطمئن نیستم که باید به آن اشاره کنم یا نه. اما هنگام ساخت Yakuza 7 از انیمه One Piece الهام گرفتم. برای من، ایچیبان در واقع لوفی است. زورو، نامی و دیگر اعضای گروه نیز در کنار او حضور دارند. در تمام مدتی که مشغول نوشتن داستان Yakuza: Like a Dragon بودم، ترکیب گروه انیمه One Piece در ذهنم بود. به همین دلیل، تاثیر زیادی روی این بازی داشت.”

سازنده سریال Yakuza در ادامه توضیح می دهد که حتی در تبلیغات بازی جدید این مجموعه نیز از عبارت Life is a adventure استفاده شده است که شبیه شعار انیمه One Piece است. ماسایوشی یوکویاما گفت: «اگرچه رسمی نیست، اما در قلب من Yakuza 7 در واقع نسخه ایده آل من از Yakuza: One Piece است. با الهام از این انیمه، بازی Yakuza: Like a Dragon را ساختم.

انیمه Yakuza Like a Dragon One Piece

بازی جدید Yakuza با نام Like a Dragon 8 منتشر شد

تهیه کننده سریال Yakuza در بخشی دیگر از مصاحبه با Crunchy Roll در مورد تغییر نام سریال Yakuza به ژاپنی آن Like A Dragon صحبت کرد. بنابراین، پس از انتشار Like A Dragon: Ishin، این سریال دیگر با نام Yakuza شناخته نخواهد شد. یکی شدن نام سری Yakuza در ژاپن و سایر کشورهای جهان در قالب بازی Yakuza: Like a Dragon آغاز شد. ماسایوشی یوکویاما از این به عنوان گامی برای جلوگیری از سردرگمی بازیکنان یاد کرد.

تهیه کننده سریال Yakuza توضیح داد: ما در مورد استفاده یا عدم استفاده مجدد از آن در بازی بعدی بحث کردیم و به این نتیجه رسیدیم که Like A Dragon قبلاً در ذهن بازیکنان ثبت شده است. بنابراین تصمیم گرفتیم این بار از یاکوزا استفاده نکنیم. ما احساس می کردیم که اگر بتوانیم بازی هایی را بدون متن Yakuza منتشر کنیم، به عنوان یک برند موفق خواهیم بود.

در حال حاضر، Yakuza 8 با نام Like a Dragon 8 منتشر خواهد شد. با این حال، Masayoshi Yokoyama در مصاحبه های قبلی خود گفته است که استودیو Ryu Ga Gotoku مشغول بررسی واکنش طرفداران است تا ببیند آیا بازی بعدی به نام Yakuza: Like A Dragon 2 یا خیر. یا Like a Dragon 2 منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد ساخت بازی Yakuza: Like a Dragon بر اساس انیمه One Piece چیست؟ آیا در حین انجام این کار متوجه شباهت های بین ایچیبان کاسوگا و لوفی شدید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer