منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Lego Star Wars: The Skywalker Saga – گزینه‌های دسترس‌پذیری که باید در نظر بگیرید

Lego Star Wars: The Skywalker Saga – گزینه‌های دسترس‌پذیری که باید در نظر بگیرید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Lego Star Wars: The Skywalker Saga - گزینه‌های دسترس‌پذیری که باید در نظر بگیرید

Lego Star Wars: The Skywalker Saga همه چیزهایی را دارد که برای گذراندن وقت خارج از این دنیا به تنهایی یا با یک دوست نیاز دارید. حتی گزینه‌های دسترسی زیادی دارد که می‌تواند به نبرد شما برای شکستن آجرها در کهکشان کمک کند تا احساس درستی داشته باشید. به جای همگام شدن با Force، ببینید چگونه می توانید نمایش و رفتار Skywalker Saga را با نیازهای فردی خود تنظیم کنید. در نهایت، اگر با نیرو یکی نباشید، تمام اسرار جنگ ستارگان را فاش نخواهید کرد. در اینجا برخی از بهترین گزینه های دسترسی برای بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga وجود دارد.

1. زیرنویس

کلمات اسکرول که در ابتدای قسمت داستان هر فیلم پخش می شود عالی هستند، اما من باید آنها را در طول بازی بخوانم. اگر شما هم مثل من هستید و به زیرنویس نیاز دارید تا از آنچه در حال وقوع است مطلع شوید، خوش شانس هستید. Lego Star Wars: The Skywalker Saga به شما این امکان را می‌دهد که زیرنویس‌ها را برای کل بازی درج کنید، و همچنین نحوه ظاهر و ظاهر کلمات را روی صفحه تغییر دهید تا بتوانید همه چیز را درست انجام دهید. شما همچنین به آن نیاز خواهید داشت، با 9 فیلم برای انتخاب. مگر اینکه از طرفداران تئاتر کلاسیک لگو باشید، در این مورد حالت Mumble Mode وجود دارد.

در حال پخش: 10 دقیقه از LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

2. بازیابی خودکار

جنگ ستارگان لگو: حماسه اسکای واکر می تواند به سرعت دچار هرج و مرج شود، به خصوص در طول برخی از نبردهای بزرگتر یا برخی از برخوردهای شدیدتر یک به یک. فعال کردن بازیابی سلامت خودکار در گزینه‌های دسترس‌پذیری به شما زمان بیشتری برای نفس کشیدن در صورت نیاز می‌دهد. همچنین اگر بیشتر به خود سفر علاقه مند هستید و کمتر به چیزهایی در مسیر برخورد می کنید، ایده آل است. همچنین به خوبی با یک گنجاندن ملایم دیگر، که ریکاوری پاییز است، ترکیب می شود.

3. بهبودی از سقوط

ارتفاعات زیادی در جهان جنگ ستارگان وجود دارد و احتمالاً شما بسیار سقوط خواهید کرد. گاهی اوقات سخت است که یک ماجراجویی هیجان انگیز پیش روی خود نداشته باشید. و شما می توانید دوبار پرش کنید! تکه تکه شدن در بازی های لگو آسان است که هم خنده دار و هم خسته کننده است. فعال کردن بازیابی سقوط در گزینه‌های دسترس‌پذیری، آسیب سقوط را کاملاً از بین می‌برد و به شما امکان می‌دهد به سادگی به حرکت ادامه دهید. وقتی که آسیب‌های سقوط را حذف کردم حق با Borderlands بود و وقتی بازی‌های بیشتری از این دست به من اجازه می‌دهند همیشه آن را فعال کنم. با تشکر، قصه های مسافر.

شوخی با زیرنویس را از دست نخواهید داد.
شوخی با زیرنویس را از دست نخواهید داد.

4. تعویض جرثقیل های سریع

لمس های سریع در The Skywalker Saga نسبتا بخشنده هستند، به خصوص در مقایسه با دوران PS2، اما هنوز برای برخی از گیمرها سخت هستند و این خوب است. خوشبختانه، شما دو گزینه دارید که این اثر را از دوران QTE تقویت می کند. می‌توانید Quick Taps را روی حالت نگه‌داری تنظیم کنید که به شما امکان می‌دهد به‌جای لمس کردن دکمه به‌جای پر کردن متر روی صفحه، اعلان‌های دکمه را پایین نگه دارید.

از طرف دیگر، می توانید به سادگی این دستورات را به دکمه های معمولی تبدیل کنید. تنظیم لمس‌های سریع برای تنظیم خودکار، لمس‌ها را در تعاملات تکی تغییر می‌دهد. این به معنای پریدن، بریدن و استفاده بیشتر از نیرو به جای بازی با سوئیچ ها است. مگر اینکه روی نینتندو سوییچ خود بازی کنید، همین.

5. نکات، کمک به هدف گیری عمیق و تاری در هنگام حرکت

ویژگی های زیادی وجود دارد که می توانید در The Skywalker Saga پیدا کنید، اما ممکن است بخواهید همه چیز را خودتان یاد بگیرید. تنظیم روش ارسال راهنمایی به شما این آزادی را می دهد، اگرچه گم شدن آن بدون کمک نکات یا پروتکل دروید آسان است. لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای واکر، با این حال، پر از محتوا است، و شما احتمالاً قبل از پایان یافتن کاوش در همه چیزهایی که می توانید ببینید، همه چیزهایی را که باید بدانید، یاد خواهید گرفت. برای تجربه بهینه تر، نکاتی را که می خواهید ارائه دهید.

گزینه های Aim Assist نیز خوب هستند. در واقع، متوجه شده ام که از کاهش سرعت یک هدف نزدیک، به خصوص در طول برخی از نبردهای دیوانه تر، قدردانی می کنم. به تعویق انداختن دید در هنگام نزدیک شدن به یک هدف، تمرکز من را بر روی کل عمل و کمتر در ترتیب هر شلیک برای من آسان تر کرد. جنگنده های تهاجمی به طور واقع بینانه در هدف گیری ضعیف هستند، بنابراین می توانید بدون آنها سرگرم شوید. با این حال، این گزینه خوبی است و ارزش امتحان کردن را دارد.

Motion Blur و Camera Shake برای برخی غوطه‌ور و هیجان‌انگیز است، اما برای برخی دیگر حواس‌پرت کننده است. من اغلب متوجه می‌شوم که هر دو را در اسرع وقت غیرفعال می‌کنم، بنابراین وقتی حماسه Skywalker به من اجازه داد این کار را انجام دهم خوشحال شدم. هنگامی که گزینه‌های دسترس‌پذیری ترکیب شوند و عمداً مورد استفاده قرار گیرند، می‌توانند بازی را برای همه ما هیجان‌انگیزتر، با ارزش‌تر و سرگرم‌کننده‌تر کنند. به یاد داشته باشید که قبل از شروع سفر به همه گزینه های دسترسی خوب نگاه کنید.

بازی‌های ویدیویی به‌ویژه بازی‌های لگو به گونه‌ای طراحی شده‌اند که سرگرم‌کننده باشند، بنابراین مطمئن شوید که همه چیز دقیقاً به‌منظور تجربه مطلوب شما تنظیم شده است. این شامل کدهای تقلبی است که مورد نیاز است. به من نگویید که در مورد باز کردن قفل شخصیت های تعطیلات جنگ ستارگان کمی کنجکاو نیستید.