منو سایت

Lego Builder Journey با یک حالت خلاقانه جذاب به روز شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Lego Builder Journey با یک حالت خلاقانه جذاب به روز شده است

Lego Builder Journey با یک حالت خلاقانه جذاب به روز شده است

سفر Lego Builder با یک حالت خلاقانه جدید به روز شده است که امکان ساخت دیوراما در آن را فراهم می کند.

با استفاده از مجموعه‌ای از آجرهای لگو، می‌توانید بر روی مجموعه‌ای از ظروف و مضامین، مانند گوشه شهر یا بندری در ساحل بسازید. آنچه در این پریزها بسازید به شما بستگی دارد، اما همانطور که لگو در گذشته اشاره کرده است، هیچ راه اشتباهی برای ساختن چیزی با استفاده از آجرهای آن وجود ندارد.

برای ساده نگه داشتن همه چیز، بازی به طور خودکار قطعه ای را به همان شکل و رنگ آخرین موردی که قرار داده اید به شما می دهد و امکان ساخت نرم و سریع را فراهم می کند. از طرف دیگر، جعبه اسباب بازی انتخاب جدیدی از قطعات را ارائه می دهد و می توانید از یک ابزار نقاشی برای ایجاد چیزی با ظاهری منظم استفاده کنید. یا می توانید جکسون پولاک درونی خود را باز کنید و با رنگ ها وحشی شوید.

وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید از حالت عکس بازی برای گرفتن عکس از خلقت خود استفاده کنید و آن را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید. برند لگو تعدادی پروژه در حال توسعه دارد، هم دیجیتال و هم فیزیکی.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga به تازگی منتشر شده است و DLC های زیادی در راه است و Bridge Constructor Clockstone در حال کار بر روی Lego Bricktales است. اگر به دنبال یک لگو کوچک برای ساخت هستید، کیت های جدید Super Mario، Star Wars Jedi: Fallen Order و Horizon Forbidden West نیز در راه هستند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.