منو سایت

Lego Bricktales یک بازی پازل جدید از استودیوی Behind Bridge Constructor است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Lego Bricktales یک بازی پازل جدید از استودیوی Behind Bridge Constructor است

بازی‌های ویدیویی مبتنی بر لگو سال‌ها است که دامنه توسعه‌دهنده Traveler’s Tales بوده است، اما رقیب جدیدی در قالب Lego Bricktales وجود دارد. Lego Bricktales که توسط استودیو برای سری Bridge Constructor Clockstone توسعه یافته و توسط Thunderful منتشر شده است، به مجموعه ای از لگو دیوراما تبدیل می شود. هر بیوم دارای چندین پازل برای حل است و شما می توانید با کمک لگو راه خود را از هر مشکلی بسازید.

می توانید وسایل و وسایل نقلیه کاملاً کاربردی را در جنگل، صحرا، گوشه شهر، قلعه قرون وسطایی و جزایر گرمسیری کارائیب ایجاد کنید، یا می توانید چیزی بسازید که چشم نواز باشد. انتخاب با شماست و هر چه بیشتر در این محیط ها کاوش کنید، بلوک های بیشتری را برای مجموعه ها و ماموریت های شخصی خود باز می کنید که می توانید در آنها شرکت کنید.

دیتر شولر، معاون رئیس تاندرفول در بیانیه‌ای گفت: «پس از بیش از دو سال، احساس شگفت‌انگیزی دارم که بالاخره اعلام کردم پشت درهای بسته چه می‌کنیم.» “با Lego Bricktales، ما مأموریت خود را تعیین کردیم تا به چیزی که بازی لگو را بسیار خاص می کند، دست بزنیم. مکانیک بصری آجر به آجر ما به بازیکنان این امکان را می‌دهد که آجرهای لگو را در یک بازی ویدیویی بازی کنند، به همان روشی که اسباب‌بازی‌ها برای دهه‌ها تخیل و خلاقیت مردم را الهام می‌بخشد.»

Lego Bricktales
Lego Bricktales

گالری

خارج از حالت داستانی بازی، Lego Bricktales یک حالت sandbox نیز برای خلاقیت خواهد داشت. تاریخ انتشار و پلتفرم‌ها هنوز مشخص نشده است، اگرچه ماه آینده شاهد عرضه بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga خواهیم بود، در صورتی که به دنبال بازی ویدیویی لگو دیگری باشید.