منو سایت

Kiryu از Yakuza در حال آمدن به Rainbow Six Siege … به نوعی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Kiryu از Yakuza در حال آمدن به Rainbow Six Siege ... به نوعی

Kiryu از Yakuza در حال آمدن به Rainbow Six Siege ... به نوعی

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 7 Season 2 از 7 ژوئن شروع می شود و در زمان پخش زنده شامل یک کراس اوور با سری Yakuza سگا می شود. بسته های انحصاری برای اکو و هیبانا در دسترس خواهد بود و اپراتورها را به ترتیب به Kiryu Kazuma و Kaoru Sayama تبدیل می کند.

Ubisoft همچنین یک بسته مرموز Echo را آزار می دهد که به شدت به لوازم آرایشی Goro Majima اشاره می کند. در سری یاکوزا، گورو به عنوان رقیب اصلی، دشمن گاه به گاه و متحد نامنظم کیریو عمل می کند. قیمت و تاریخ انتشار بسته‌ها هنوز مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود که در فصل دوم منتشر شوند.

در حال پخش: Rainbow Six Siege – تریلر بسته Yakuza

سایر تغییرات در Rainbow Six، ما مشتاقانه منتظر گنجاندن یک اپراتور جدید با نام رمز Sens، Operation Vector Glare و یک تغییر اساسی در روایت برای تیراندازی چند نفره تاکتیکی هستیم. Y7S2 همچنین یک محدوده تیراندازی را اضافه می کند که طرفداران می خواهند، و همراه با سیستم تیمی جدید خود، آخرین فصل Rainbow Six Siege به عنوان یک نقطه شروع عالی برای بازیکنان جدید و کهنه سربازانی که به دنبال بازگشت به گروه هستند، شکل می گیرد.

در اخبار یاکوزا، کارگردان سابق بازی، توشیهیرو ناگوشی اخیراً در مورد انتظارات طرفداران از او در استودیوی جدیدش، استودیوی ناگوشی، صحبت کرده است، استودیو ناگوشی که باز هم تمایل زیادی به خلق بازی هایی با استعداد سینما و درام دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.