منو سایت

Kingdom Hearts 4 توسط Square Enix ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Kingdom Hearts 4 توسط Square Enix ارائه شد

به طور رسمی توسط Square Enix توسعه یافته است Kingdom Hearts 4 تایید شده. شرکت بازی سازی ژاپنی به مناسبت تولد لیست سالانه این سری مراسم ویژه ای برگزار کرد و پس از مدت ها بازی جدید این سری را ارائه کرد. تریلر بازی Kingdam Hearts 4 برای عموم نمایش داده شد و سپس در اینترنت آپلود شد. ترجمه انگلیسی این تریلر در حال حاضر در دسترس نیست و ویدیو به زبان اصلی (ژاپنی) موجود است.

به گزارش پارسی گیم، تریلر منتشر شده از بازی Kingdom Hearts 4 شخصیت سورا را در شهری بسیار شبیه به کوادراتوم نشان می دهد. ظاهر شخصیت سورا کاملا تغییر کرده و به واقعیت نزدیکتر شده است. اگر به طرح او در شماره های قبلی نگاه کنید، می بینید که طرح او کاریکاتوری است.

می توانید سورا را در حال دویدن در پایتخت بازی ببینید و سپس مردی بی عاطفه ظاهر می شود که شبیه دارک ساید است و او را با خطر جدی مواجه می کند. سورا پس از احضار اسلحه مخصوص خود با این دشمن مبارزه می کند و گوشه و کنار بازی نشان داده می شود. قهرمان بازی از Keyblade و توانایی های خاص خود در برابر Darkside استفاده می کند. طراحی دنیای بازی نیز نسبت به نسخه سوم پیشرفت چشمگیری داشته و شاهد جزئیات گرافیکی زیادی هستیم.

Kingdom Hearts 4

تاریخچه و فرآیند Kingdom Hearts 4

همانطور که سورا برای مبارزه با دارک ساید آماده می شود. دو شخصیت دیگر نشان داده می شود که ما از آنها بی خبریم و ممکن است استاد استادان باشند. گیم پلی بازی نیز نسبت به Kingdom Hearts 3 تغییر کرده و سریعتر است. اگرچه تریلر به زبان ژاپنی است. اما جمله اول را می توان فهمید: «اگر این پایانی نیست که انتظارش را داشتید. اگر ناامیدی بیاورد; “پس این دنیا را برای دیگری کنار بگذارید.”

تریلر Kingdom Hearts 4 با دونالد داک و گوفی به پایان می رسد. در نهایت عبارت Magic in The Making نمایش داده می شود و تریلر به پایان می رسد. هنوز مشخص نیست Kingdoms Hearts 4 روی چه پلتفرم هایی عرضه خواهد شد و به احتمال زیاد این نسخه جدید برای نسل نهم در نظر گرفته شده است.

Kingdom Hearts 4 توسط Square Enix ارائه شد

تریلر بازی Kingdom Hearts 4 منتشر شد

سری بازی‌های Kingdam Hearts به خاطر فرآیند نقش‌آفرینی‌اش که با همکاری Square Enix و Disney ساخته شده‌اند، شناخته می‌شوند. اولین بازی از این سری در سال 2002 برای پلی استیشن 2 منتشر شد و تاکنون 33 میلیون بازی فروخته است. آخرین شماره فرنچایز منتشر شده در سال 2019؛ او همچنین دنیاهای جدیدی بر اساس انیمیشن های پیکسار اضافه کرد و در نتیجه داستان کارخانه اسباب بازی و هیولا در این اثر ظاهر شد.

منبع: VGC