منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • King of Fighters XV در ماه آوریل Omega Rugal را به عنوان یک DLC رایگان اضافه کرد

King of Fighters XV در ماه آوریل Omega Rugal را به عنوان یک DLC رایگان اضافه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
King of Fighters XV در ماه آوریل Omega Rugal را به عنوان یک DLC رایگان اضافه کرد

King of Fighters XV در ماه آوریل Omega Rugal را به عنوان یک DLC رایگان اضافه کرد

SNK طی ارائه‌ای در میزگرد ناشران بازی مبارزه‌ای اعلام کرد که Omega Rugal را به لیست King of Fighters XV اضافه می‌کند.

Rugal که در 14 آوریل به عنوان محتوای قابل دانلود رایگان وارد می شود، در میان طرفداران بازی های مبارزه ای به دلیل توانایی او در پایان دادن به حرفه خود با حمله Genocide Cutter شناخته شده است. در تاریخ بازی، روگال مسابقات King of Fighters را تشکیل داد و به عنوان آخرین رئیس برای چندین بازی در این سری خدمت کرد.

Rugal که مسئول خوردن یک چهارم بیشتر از یک آرزوی کامل بود، یک حریف بی رحم در چندین بازی King of Fighters بود و همچنین در سری Capcom در برابر SNK به عنوان یک حریف بدتر ظاهر شد. برای شنیدن فریاد “Genocide Cutter” آماده شوید زیاد.

علاوه بر پیوستن Omega Rugal به بازی، یک حالت بازی جدید به نام Boss Challenge در همان روز در دسترس خواهد بود. این رژیم شما را برای رویارویی با روگال در اوج قدرت به چالش می کشد و اگر بتوانید اشراف برتر را شکست دهید، با موسیقی جدید، لباس جدید برای روگال و مرحله ای جدید به شما پاداش می دهد.

اگر می‌خواهید ببینید گیم‌پلی سطح بالای King of Fighters چگونه است، می‌توانید به مسابقات Evo امسال بپیوندید تا ببینید چگونه صحنه را با Street Fighter V، Mortal Kombat 11 و Tekken 7 به اشتراک می‌گذارد.

نتماربل همچنین پیش ثبت نام برای بازی King Of Fighters Allstar Street Fighter V را اعلام کرده است که در 24 مارس آغاز می شود و شامل تعدادی ماموریت منحصر به فرد، سیاه چال ها و جوایز، و همچنین داستانی ویژه برای بررسی دلایل بازی برای این دو خواهد بود. دنیاها با هم برخورد می کنند

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.